| DonaldTrump a întrebat:

Fritz arunca pe masa cateva documente pe biroul superiolului sau.

Waffen SS : - Ce sunt cu astea?

Fritz : - Citeste intrebarile, te rog!

Waffen SS : - Bine atunci. Hmm oameni care parasesc site-ul 3 persoane cu nume asemanator hmm...

Edmund: - Acum un minut domnisorul Dante a comentat raspunsul tau.

Waffen SS : - Nu am timp de el acum zi sa astepte.

Fritz : - Avem nevoie de niste porunci t/a pe care lumea sa le urmeze, dupa ce vom cuceri categoria asta si o vom transforma in Imperiul Britanic v2.

Waffen SS : - Bine zis. Haide sa incepem :

1. Sa nu iei numele zeului Waffen SS in deradere sau sa ii gresesti. Da Dante la tine ma uit intodeauna sa pui SS la final ca altfel mergi in iad.

2. Si aveti statui numai cu maretul je.

Fritz : - ehem! *prividu-l amenintator pe Waffen SS*

Waffen SS : - Si a celorlati membrii ai maretului nou guvern, MULTUMIT? Asa cum ziceam :

3. Adati aminte sa sfintesti ziua de nastere a lui Hitler si pe userii vechi din 2013. (regula a doua se aplica dupa prevederea din codul lui Waffen prevederea 7 din articolul 69, daca userii respectivi incalca prevederea ei nu mai trebuie sa le fie adusa glorie, in schimb denuntarea acestor uzurpatori)

4. Nu pune intrebari cu "parasesc categoria" aduci pe ceilalti in pacatul mandriei si nevoiei de atentie in care a cazut Zombisorficer.

5. Sa nu ucizi decat tigani si pe "dusmanii poporului"

6. Nu va derivati numele, nu vreau sa vad useri Waffenisor sau WAFFENUL etc.

7.Stirile t/a vor avea loc de 3 ori pe zi : diminata pranz si noapte. primul la 6 al doilea la 13 ultimul la 12.

8. Daca esti un copil cu vocea pitgaiata te rog pofteste in trenul asta catre Disneyland...*se observa pe tren ca auschwitz e taiat cu o linie groasasi inlocuit cu DiSNEY *

Fritz : - Um nu cred ca este necersara aceasta regula adica pare cam radicala.

Waffen SS : - Cine este superiorul aici?

Edmund : - Lifedrain ti-a raspuns la intreb...

Waffen SS : - Liniste!

9. In fiecare Vineri la bordele o sa fie o reducere de 25% la 3some-uri.

Auzind astea 90% personalul din camere a iesit in graba.

Waffen SS : - Stati ba ca azi nu e vineri!

10. Nu ascultati regulile de mai sus.

Intrebare : - Care accentul tau preferat?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

10.Nu ascultati regulile de mai sus-cea mai importanta-dar perite-mi o schimbare. "Inafara de regula 3" Pe aceea puteti s-o acceptati ca nu ma supar... laughing

| suităr a răspuns:

Die moldovan uăi.

| LePotato a răspuns:

Accentul accentului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-mi plac visele tale naziste. :]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie Freaak, nu Fritz!

| DonaldTrump explică:

Primu.