| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

CIne e Nectarinaaaa si de ce are la profil o banda desenata de-alu Bless?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pentru că-și permite.

| Făraş a răspuns:

Nectarina este un fruct. A venit din parintii eiwinking

| єχcєєℓ a răspuns:

Ce naiba contează mă cine e? E un user ca toți ceilați.Ce trebuie să întrebi tu cine e și de unde a venit? L-au adus ai lui...happy?

| Naяutσ a răspuns:

*Caut Nectarina ..caut..caut. nu gasesc!*

Poate e fan Bless! xD

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Naяutσ):

Clar e fan Bless. laughing
(aka Remark de pe Ragete)

| suităr a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Tu ești Remark?!?! :O Ești bestial.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru suităr):

Da, eu sunt Remark.laughing
Multumesc. Pacat ca am atatea dislike-uri la postari. Plus ca adminul nu mi-a aprobat jumatate din postari si na...

| suităr a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Am văzut eu că n'ai postat de mult.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru suităr):

Eu am postat. Dar nu mi-au aprobat. Nici la Neaprobate nu le-am vazut.laughing

| DomnişoaraClannad a răspuns:

E spion.