| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa imi fac un cont pe youtube?happy

cine vrea sa ma ajute, sa imi trimta mesaj privathappy
funda la cine ma ajutaaahappy

scuze categorie... dar e vizitata de cei mai multi prostisadahh! adica cocalarisadamm! adica useri!big grin

Răspuns Câştigător
| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Bahh m@r$ toti ce aveti cu ea? de ce o injurati (a spus doar adevarul...ca aici e plin de prosti (de un timp) sigur nu s-a referit in special la un user sau altul)

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

@voma a spus tot ce aveam eu de zis
http://i.imgur.com/x6Mbr.jpg

| SaintJimmy a răspuns:

Ești o vacă proastă și cretină, de ce dracu te mai scuzi de categorie, în loc să postezi în morț*ii mă-t*ii la categoria care trebuie? Ori trebuia neapărat să "greșești categoria" ca să faci poanta aia bășinoasă și neamuzantă de la sfârșit? Ești varză.

| MoonLight a răspuns:

Eu te voi ajuta. Dar pentru injuriile adresate mai sus...meriti doar tras in teapa. Dar nu o voi face, pentru binele Romaniei asteia care se distruge singura cu specimene "JMechere" oh go on.
Data viitoare ca sa te ajute cineva si sa nu iti raporteze intrebarea te rog frumos abtine-te happy ca sa ii faci in toate felurile.

| Mişaaa a răspuns:

Dispari!

| ZoOzOLe a răspuns:

Frate ai dreptate ce prostii si cocalarii sunt aia care (si "tu") raspund la o intrebare a carei categorie este gresitii, ce scarba imi este de specimenele ca voi care vor sa atraga atentii astfel... zdrente, ce poti sa zici!

| infires a răspuns:

Ai greşit categoria.

| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Eu te ajut ...iti trimit pe privat toti pasii
funda? laughing) (glumesc nu am nevoie de funda, eu vreau doar sa te ajut :d)

| Renes a răspuns:

Măă drăguţă, încerci sa faci pe amuzantaa cu genu` [ dar e vizitata de cei mai multi prostis ahh! adica cocalari amm! adica useri! ] Asta maybe ai gînditoo, dar ai scris-o ca să te crezi amuzantă. Fain. xD Chiar rîd d`tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te ajut eu!
dam un mesaj privat!