| MrBlueEnergy a întrebat:

Cine stie statusuri faine la mess? fundita NO1

Răspuns Câştigător
| oanawww45 a răspuns:

A aparut un nou tip de pizza. Pizza EMO, care se taie singura.tongue
O masina care merge cu viteza luminii va avea farurile aprinse?
Nu am bani de status…. i’am cheltuit pe avatar
A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
Consumul excesiv de alcool duce la terminarea acestuia.
Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri… happy
Banii nu fac fericirea…. o cumpara gata facuta.
O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.
Foaie verde de Bihor nu da mass ca ai ignore!
DND… *** muste… bazai?
Un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind. tongue
nucredcaveireusisacitestaceststatut
Plimb umbra. big grin
Spal mortii.
Ascult cum creste iarba.
Indoi prune.
Alerg un melc.
Trece lebedele-n zare; eu ma uit, ele dispare.

12 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

1. umblii cu nasu` pe sus esti plin de orgoliurolling eyes si-ai noroc ca nu`ti port pica ca`i lasam pe`ai tai in doliulaughing

2. Am nevoie de un minut ca sa iti stric dimineata si de 2 legate ca sa te fac sa iti iei viata laughing

3. "anii in care dormi putin dar razi si bei din plin!"

4. Asta este drumul pe care l-am ales in viata, Si n-o sa las pe nimeni sa imi stea in fata. N-am nevoie de sfaturi sau de parerea ta, Traiesc cum vreau, fac ce-mi place, e viata mea

5. continua sa vorbesti poate spui si tu vreodata ceva interesantlaughing

6. e km trist frate:-

| Betty a răspuns:

Nu au aparut toatex(x(x(...erau vreo 20 x(

| Betty a răspuns:

1. e km trist frate.nu prea mai zambesti.ca`ai bagat`o pe mata`n lista de mess sa ai cu cine sa vorbesti.pentru tine asta`i tare ca idee.ca macar ai si tu un dialog cu o femeie.

2. "La dracu', nu vreau sa mi se mai spuna ca viata merge inainte. M-am saturat sa ma exprim numai din cuvinte.

3. merita un oscar pentru cat de bine joaca, ii spune ca`l iubeste si ca`ntarzie putin, mai sta cu fetele`n oras la un pahar de vin... da` ea mai sta pentru inca o runda devil"

4. IaO încet băi RomeO, ai figuri de ****rman.

5. nu-mi pasa de tinesad! asteptatzi sa fiti bagati in seamasmug? (TRIST)! ai dreptul sa taci!winking ba ma auzi? te observhappy! tie rau:O? si mie cand te vad :X!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Google! Întreabă-l! Baftă!

| paramore a răspuns:

Mi-e frica de avatarul taucryingpe bune

| mgtow a răspuns:

De mic mi-a placut volanul si nu am iubit ghiozdanul, copii invatau engleza si eu sa bag in viteza

| Anileda a răspuns:

Vad un ochi, vad un ochi!
ajutor

| b342 a răspuns:

Hey, stiu eu cateva mistowinkingsickM-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …

- Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea

- Am draci…. caut exorcist.

- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

- Mai available ca oricand!

- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.

- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.

- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.

- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii…. ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!

- Planeta e plina. Du-te acasa.

- Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta.

- Spre deosebire de tine, eu am o viata.

- Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.

- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

- Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

- Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

- Ignoranta ta ma omora…. mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

- Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

- Am nevoie de tine……. te vreau…. OFFLINE.

- Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

- Daca as putea fi cineva…. cu siguranta nu as fi tu.(Sper sa te ajutewinking. Fundita?:X)

| baby C a răspuns:

- Dacă ai o prietenă, înseamnă că Gigi Becali nu a mai avut chef de ea.
- Unele persoane poartă pijamale cu SuperMan. SuperMan poartă pijamale cu Gigi Becali.
- Gigi Becali nu se spală pe dinţi. Dinţii lui spală periuţa de dinţi.
- Gigi Becali poate să împartă la 0.
- Gigi Becali donează mereu sînge la Crucea Roşie. Dar nu e niciodată al lui.
- Timpul nu aşteaptă pe nimeni, decît dacă e Gigi Becali.
- Dumnezeu plăteşte drepturi de autor lui Gigi Becali pentru Biblie.
- Gigi Becali nu poartă ceas. El decide ce oră să fie.
- Doar punctele de la "i" au voie să stea deasupra lui Gigi Becali.
- Gigi Becali a luat examenele înainte să le dea.
- Ca euro-parlamentar, Gigi Becali va anula Legea Gravitaţiei.
- Gigi Becali a învins soarele într-un concurs de strălucire.
- Gigi Becali are puterea financiară necesară pentru a-l plăti pe Chuck Norris să-şi dea o palmă.
- Gigi Becali a fost primul om care a elaborat teoria relativităţii, dar ca să nu pară tocilar a vîndut-o lui Einstein.
- Gigi Becali unge pîinea pe unt.
- Gigi Becali poate fisiona atomul cu mîinile goale.
- Gigi Becali poate filma HD cu Nokia 3310.
- Gigi Becali poate să deseneze un triunghi cu 4 laturi.
- Gigi Becali poate să alerge 10 km în 15 secunde, că ştie o scurtătură.
- Timpul nu trece pe lîngă Gigi Becali, Gigi aleargă pe lângă timp.
- Gigi Becali poate să dea foc la un cub de gheaţă şi să îl stingă cu benzină.
- De ce în calendarul lui Gigi Becali se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie? Nimeni nu face mişto de Gigi Becali.
- Gigi Becali nu are acces la internet, internetul are acces la el.
- Gigi Becali poate să dea mat dintr-o singură mutare.
- Gigi Becali poate să amâne sfîrşitul lumii.
- Toate companiile de asigurări se bat să-i facă o asigurare de viaţă lui Gigi Becali pentru că el este nemuritor.
- Sunt lucruri pe care doar Gigi Becali le poate cumpăra, pentru toate celelalte există MasterCard.
- Lumea a fost făcută în urma unui proiect finanţat de Gigi Becali.
- Gigi Becali poate să apară la mai multe emisiuni TV în acelaşi timp. În direct.
- Gigi Becali a lovit odată un cal în barbă. Descendenţii acelui cal se numesc acum girafe.
- Gigi Becali a fost de 3 ori pe Lună, odată cu oile la păscut, odata cu Steaua în deplasare şi odată cu Rădoi când era mic.
- Gigi Becali a lăsat o urmă de pantof pe apă.
- Iniţial erau 8 minuni în lume. Dar Gigi Becali a declarat că preferă să ramînă modest.
- Gigi Becali poate să trântească o uşă închisă.
- Gigi Becali este capabil să lase un mesaj înainte de bipul sonor.
- Gigi Becali şi-a pierdut virginitatea înaintea tatălui sau.
- Gigi Becali a căzut de 2 ori în viaţa lui din avion: la Hiroshima şi Nagasaki.
- Gigi Becali stă cu viteza luminii.
- Gigi Becali a înecat odată un peşte.
- Doar Gigi Becali ştie să scrie cu pana care se află încă pe pasăre.
- Gigi Becali a cîştigat o partidă de şah cu un careu de aşi.
- Gigi Becali are o casă de vacanţă pe Soare.

funda daca iti placbig grin:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti patetik si uh stii...nu mai cred in jucarii uh crezi mereu ca pun botu...hai ca'o faci pe idiotu;laughing

| AliceLiddel a răspuns:

Nu dam bacu, nu mergem la scoala, ne facem viata mai usoara!

| Carii a răspuns:

Esti un prieten extraordinar...cand plangi.plang si eu.razi rad si eulaughing. te arunci pe geam happy...eu rad din nou rolling on the floor