assiris
| assiris a întrebat:

Constantin Brâncuși este cunoscut prin lucrările sale în toată lumea. Ca sculptor, folosea de regulă DALTA, este astfel considerat un bun daltonist?

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Mi-e dor de Brancusi, de ce a trebuit sa se inroleze in armata asa tanar?

11 răspunsuri:
assiris
| assiris explică:

La multe din intrebările mele au fost și mulți care nu au răspuns corect. Da sunt întrebări de vacanță.
Mulți se leagă de faptul că sunt expert TPU. Da, mi-am câștigat meritul prin activitate susținută pe vremea când mulți nu știau de TPU. Din nefericire timpul nu-mi dă acces aici decât periodic dar voi încerca să intru mai des pentru a vedea că-mi merit calificativul. O vacanță plăcută vă doresc. Sunteți buni.

| T0T a răspuns:

Da, este considerat un bun daltonist.

| KamaSutra a răspuns:

Da

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu sunt chiar asa prosti utilizatorii.Presupun ca au habar ce e ala daltonism, daca nu, invata din intrebarea talaughing.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Asta nu stiu,dar daca o fabrica produce labe de inot, angajatii se considera ca fa, c laba, sau labe, ca nu ma prind cum e cu numarul lor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am putea intreba un semafor.ps:am ras cu pofta. multumesc.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Folosea si scula pentru "sculptate".

| SuckTheGod a răspuns:

Tu esti expert TPU... poti fi considerat amuzant?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckTheGod):

rolling on the floor))))

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Asta este o intrebare care verifica iq-ul mediu al acestei categorii.nu ne dezonora!

| Rockerrockin a răspuns:

Esti mai destept ca harciogul meu.