| KamaSutra a întrebat:

Cred ca voi parasi aceasta categorie...
Motive:? ...nu conteaza

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Eu...noi, userii de pe categorie( in afara de persoana pe care te-ai suparat)...
O sa fie naspa fara tine.
Daca pleci, plec si eu...

Sunt de ajuns 3 motive? sad

66 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

okay
bye-bye-bye, domnişoara Kama

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Bye-be, Killy crying

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

da' ce-ai păţit, tu?
vrei să vorbeşti cu cineva?
de ce eşti supărată?

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Sa spunem doar ca vreau sa plec de-aici fiindca vreau sa ma indepartez de o anumita persoana

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

dă-mi mesaj privat
trebuie să vorbim clar!

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Ok...

| andreeaandra989 a răspuns (pentru KamaSutra):

O poți bloca laughing)

| KamaSutra explică (pentru andreeaandra989):

Stiu,dar tot nu scap de easad

| SergiuBoss11 a răspuns:

Se va pierde una dintre cele mai hazlii persoane pe care le-am vazut in viata mea... unul din stalpii de rezistenta a comediei universale.regina amuzamentului si glumelor bune...adio!

| KamaSutra explică (pentru SergiuBoss11):

happy ce dragut, acum nu stiu daca ai vorbit serios sau nu, dar ce mai conteaza?happy
te voi tine minte

| LePotato a răspuns:

Zi-mi cine te-a suparat.

| KamaSutra explică (pentru LePotato):

Iti trimit un mesaj

| LePotato a răspuns (pentru KamaSutra):

Ok

| syd2 a răspuns:

Deja ma satura astfel de intrebari,
Motive? Pff, mie tot mii greata de toti de la T/A in special de grupa pe care o numesc eu "Ironici."

| KamaSutra explică (pentru syd2):

Si de tine o sa-mi fie dorsad
Cine e grupa?

| LoveSleep a răspuns (pentru syd2):

Deja începi să mă stresezi, copile laughing
Termină cu frustrările și du-te fă laba la desene cum faci de obicei.

| KamaSutra explică (pentru LoveSleep):

Lasa-l in pace!
Nu stii ce face el. Spre deosebire de altii care nu stiu nimic de capul lor, el chiar e o persoana de treaba. Asa ca vezi-ti de laba ta

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Vorbeste ba frumos ba, lasa-i anime-urile si yaoi-ul, ca doar p0rno normal nu exista, trebuie hentai. laughing
Sa vezi ce fain ii cand iti da un gif cu...chestiile alea. Iti vine sa dai foc la tot. laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru KamaSutra):

N-am nimic cu el, prezența lui nu mă afectează cu nimic, dar e aiurea să tot vezi răspunsuri precum "mă doare în cot de voi, sunteți...". Uită-te la răspunsurile lui, zici că e un frustrat d'ăla care nu suportă pe nimeni. Doar i-am sugerat să plece, dacă nu-i convine.

| syd2 a răspuns:

Si 2 e doar un site pacatos, o sa-ti fie dor? Lol e doar un site ceea ce se intampla aici nu inseamna nimjc, mai ales ceea ce se intampla la T/A, сategoria asta e plina de cinici care ma enerveaza

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Si uite asa am scapat de voi doua dintr-o lovitura.Eu stiu de ce pleci, nu mai suporti sa ma vezi zilnic fara sa ma poti atinge.Lasa,stiu,e dureros dar o sa iti treaca.Acum ca tot pleci spune-mi un lucru, ce culoare au chilotii tai?

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu mai plectongue

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Dar imi poti spune ca nu ma supar

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Mda,las-o balta

| Croampa a răspuns:

Stirile-s de vina? crying

| KamaSutra explică (pentru Croampa):

Nu Darkuleț happy

O persoana e de vina.

| Croampa a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu pleca... crying
Te rog...

| KamaSutra explică (pentru Croampa):

Un motiv pentru a ramane.

| KamaSutra explică (pentru Croampa):

Nu stiu, atata timp cat persoana e aici, nu pot...

| Croampa a răspuns (pentru KamaSutra):

Spune-mi pe privat.
Ma ocup eu de el/ea! devil

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Zi ba ca-s eu, daca pleci am ocazia sa-mi sterg contul.

| KamaSutra explică (pentru Mieeez666):

Nu esti tu
tu esti unul din motivele pentru care nu as plecabig grin

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Stiam e...stai, ce? Nu eu? :-o
*Iisus, iar iti bati **** de mine?*

| Croampa a răspuns (pentru KamaSutra):

Eu...noi, userii de pe categorie( in afara de persoana pe care te-ai suparat)...
O sa fie naspa fara tine.
Daca pleci, plec si eu...

Sunt de ajuns 3 motive? sad

| Geanin a răspuns:

Daca parasesti categoria cine mai raspune la oracol?

| KamaSutra explică (pentru Geanin):

happy lasa, oricum nu cred ca raspunsurile mele faceau vreo diferenta

| Geanin a răspuns (pentru KamaSutra):

Ba da! Tu ai raspuns cel mai creativ la intrebarea cu ce muzica asculti cand faci sex!

| KamaSutra explică (pentru Geanin):

rolling on the floor mda, melodia aia...laughing
Oricum, nu stiu, iti raspund tie la oracole dar mai mult nu cred

| Geanin a răspuns (pentru KamaSutra):

Yeeee! Dar care e motivul de plecare?
*ce ciudat suna*

| KamaSutra explică (pentru Geanin):

O persoana...acuma nu vreau sa-i intorc pe toti impotriva lui

| dragosbogdan001 a răspuns:

Si alt motiv nu ai?

| KamaSutra explică (pentru dragosbogdan001):

Nu,n-ambig grin

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru KamaSutra):

Am spus ca ai, deci gaseste! Pana nu ma enervez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, ce îmi mai pasă, să mor eu...

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Daca nu-ti pasa, nu te-a pus nimeni sa raspunzi
moarte placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E decizia ta, dar te razgandesti. Sunt sigura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci sa planga un brotacel zburator? sad nu ma face sa plang te rog :'( nu te cunosc dar m-ar intrista groaznic plecarea ta.

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Nu mai plechappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ieeeeeiiiii! Sunt un brotacel fericit :3

| L1feDRAIN a răspuns:

Eu cred ca mai bine ramai..si acea persoana..TPU.ro ti-a pus la dispozitie sesctiunea de "utilizatori ignorati" foloseste-te de asa ocazie in loc sa pleci.
Nu te impun fa ce vrei eu nu stiu ce ai tu cu acea persoana.

Răspuns utilizator avertizat
| AtsukoKure a răspuns:

Păcat :3

| KamaSutra explică (pentru AtsukoKure):

Poate ne mai intalnnim in alta parte smugwinking

| AtsukoKure a răspuns (pentru KamaSutra):

Cine-i de vină? Şopteşte aici că nu vede nimeni laughing

| KamaSutra explică (pentru AtsukoKure):

Mai bine iti trimit un mesaj... da nu te cunosc, cine esti?thinking

| AtsukoKure a răspuns (pentru KamaSutra):

Oh, Atsuko mă numesc şi o floare o să-ţi dăruiesc (best rimă ever)
Un user destul de antic, sunt foarte de încredere :3

| KamaSutra explică (pentru AtsukoKure):

Bun atuncihappy sa speram ca nu ma dezamagesti, ca m-am saturat de asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Cine e cel din poza ta? Îl caut de-o viata.

| AtsukoKure a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ştiu da' caut pentru tine big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Cauta cauta. Cred ca e fanArt...nu. Sper sa nu.

| AtsukoKure a răspuns (pentru anonim_4396):

E fanart apparently, l-am căutat, cineva de pe deviant art la facut

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Of...frate, si e asa tare.

| vaporwave a răspuns:

Pune-l pe greyn sa te consoleze, e bun la a fi o dramaqueen

| AnimeKing a răspuns:

Când un user părăsește ceva drag lui, e tristețe.
Dar când un user își părăsește prietenii dintr-o categorie (spre exemplu), e ceva ce numesc eu (pre-depresie). Poate că tu nu o simți, dar noi o putem face (in cel mai rau caz). Spune-mi TOP 3 persoane pe care le-ai plăcut de pe TPU. Ei sigur vor suferi dacă tu vei pleca (nu conteaza de unde, conteaza gestul). Și sigur nu vrei să îi dezamăgești, că cine știe ce a intervenit între voi (ce vreau să insinuiez e că poate tu încă mai ești prietenă cu ei, iar ei nu pot trăi fără să te aibă prin preajmă).
Eu când nu mai am un singur prieten, mă simt trădat și dezamăgit că poate prietenul ăla ținea la mine și nu mai e prietenul meu din motive prostești fără ca eu să fiu vinovat.
Știu că am scris romane și știu că nu ne prea cunoaștem, de ceea îți dau IN PRIVATE id-ul meu și mai vorbim (mama e psiholog și știu foarte bine să calmez lumea, am învățat de la ea), da?
Capu' sus și fața înainte!
Vreau să-mi promiți ceva, că nu ne vei părăsi de pe categorie (îți dau timp să te gândești) și să nu lași lumea să te controleze, pentru că nimeni și nimic de pe fața pământului n-are dreptul să se hrănească cu sugerința altora.
Nu știu dacă am auzit bine, nu știu dacă îți place această melodie pe care ți-o dedic. Eu sper să-ți placă, e LYRICS (se potrivește cu starea ta emoțională):
https://www.youtube.com/watch?v=iRy851cYEAQ
Vizionare plăcută!;)
PWP și nu mai fi tristă!
O ZI BUNĂ SĂ AI ÎN CONTINUARE ȘI O SEARĂ / NOAPTE CÂT MAI FERICITĂ ÎȚI DORESC!
:*