| GoguLoV3lipitoOarea a întrebat:

Credem in sf.lumii de la categoria religie. Dar voi credeti in sfarsitul categoriei T/A? Adica daca categoria noastra va muri?

8 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

¤yoandreea
>INVATA SA SCRI
>SCRI
Şi mai spui de ¤PufuletiFostaUserName

| Șâret a răspuns:

T/A pururea miluiește-o, Goguleee!
(wtf, categoria NOASTRĂ?!)

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai daca dispare avem unde sa ne mutam eu nu-mi fac griji!
Deja fac troling la greu acolo!

Răspuns utilizator avertizat
| ISaidHelloToMe a răspuns:

* atrage atentia*
Ai zis cumva categoria noastra, da' ce? E categoria si a ta?
Am trait s-o vad si p'asta!
@yoandreea Nu, nu ne credme amuzanti, ne credem superiori fata de ceilalti idioti, in special de la D/S. Si spueriori, acum, si fata de tine...

| WeaponGirl a răspuns:

Categoria voastra a putrezit deja de cand e moarta laughing nu mai existati decat cu numele__ trivia/amuzante__ pe care ar trebui sa il schimbati din moment ce nu va reprezinta pe niciunu rolling on the floor sau voi inca va credeti AMUZANTI? thinking
pffffffffffffffff rolling on the floor)

| WeaponGirl a răspuns:

*PufuletiFostaUserName
1.daca nu va credeti amuzanti ce cautati la aceasta categorie? (intrebarea de mai sus era una,, capcana,,tongue)
2.sunteti superiori doar in prostie fata de celelalte categorii
3. poate sunt persoane superioare MIE (din punct de vedere intelectual) din aceasta categorie,dar te asigur ca nu esti tu aia,in caz ca nu ai vazut uita-te ce,, nume,, ai laughing cum poti sa te consideri superioara cu numele asta? rolling on the floor
4.SINCER...nici nu ma asteptam sa primesc alte,, calificative,, laughing
5.inainte sa te crezi superioara...INVATA SA SCRII rolling on the floor

| justde3a a răspuns:

Fi si u mai explicid... Si de unde stii u ca noi credem in sfarsitul lumii? laughing alte intrebari "amuzante" mai ai?