| Muflă a întrebat:

Cu ce se mănâncă copiii?

Răspuns Câştigător
| nikywillrock a răspuns:

Cu dragoste. -Evil laugh-

38 răspunsuri:
| petruta a răspuns:

**** lui mufla bai ce intrebare proasta si eu sunt copil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu agramatismul asta al tau mirific! Cine dracu' ti-a spus ca esti o persoana amuzanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi...păi...Să vedem, după ce i-ai lăsat la marinat vreo 5 minute te duci frumuşel la Budă şi iei apă de toaletă şi o dai peste ei. După acest lucru te duci la piratul ăla cu un ochi de sticla care iţi va da o harta care te duce la LadyJ, unde, trebuie sa ii scoţi creierul şi să ii scoţi neuronii unde are JB si dupa in bagi in budă si il lasi acolo 10 minute. Dupa aceasta isprava, peste creier presari puţină sare si piper si indopi copii cu el.Îi bagi in cuptor cam 25 minute si masa este gata! Mai pui putine condimente(de care doreşti tu), iei puţina păine la 1 leu si ai o delicatesă mai ceva ca în Paris!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prostie...ne generezi si desertu`/?

| Wihaela a răspuns:

Cum adica? :S

| Lolololalali a răspuns:

Copii sunt serviti alaturi de sparanghel cu sos olandez, acompaniati de o salata proaspata de verdeturi.Se recomanda un vin alb sec si un bebelus la desert.

| Rallucadela a răspuns:

Cu gura o.o?

| codgaby a răspuns:

Da ce esti canibal?

| Amidamaru a răspuns:

Cu sare si piper