| BeTrueToWhoYouAre a întrebat:

Cum ai reactiona, daca dupa ceva timp iti dai seama ca ai impartit periuta ta de dinti cu un alt membru al familiei?

Răspuns Câştigător
| simaalex98 a răspuns:

As incepe sa injur ca dr**u si i-as bagao pe gat dupa aia cine mi-a folosit-o il pun sa-mi cumpere una noua mai bengoasa si ii pun lacatlaughingmuhahaha

9 răspunsuri:
| NumePublicAnonim a răspuns:

Aoleu! mor! ni se face greata! cred ca am sa...*puking*...bleahhh!

| ReallySomebody a răspuns:

Naspa!

Răspuns utilizator avertizat
| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Pai simplu...nu am o periuta de dinti! Duda!

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

thinking Probabil as incepe sa injurt si sa-l dau cu capu de pereti pe cel care m`a folosito
*Isi cumpara periuta de dinti*

| Wladutz a răspuns:

Imi place parizerul din avatarul tau.Pare gustos.

| anda4you a răspuns:

Iash **** una in gura laughing sa ramana fara dinti. ajaa nu o sa mai poataa sa mi`o foloseaskaa laughing n-o sa mai aivee nevoie

| BeFree2001 a răspuns:

Periuta mea e electrica si o tin intr-o cutiuta dar daca mi-ar folosio cineva cred ca asi face spume(la propriu)