| Radeas1 a întrebat:

Cum arata desktopul tau? :). Am pus intrebarea aici pentru ca oamenii au timp ca sa raspunda...Si nu, cand zic desktopul tau nu ma refer la wallpaper, ci si la icontie si alte prostii. http://i.imgur.com/SzsMBJw.png asa e al meu. (w7 cu efecte dezactivate pentru consumul de memorie redus, deci fara comentarii si Get A Life!)

16 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Iata ca, in exclusivitate, imi fac public, in fata popurului, si desktop-ul meu, nu-i asa?
http://i.imgur.com/13xdGJ8.jpg? 1

| MihneaIsBack a răspuns (pentru Stitch92):

M-am spart de ras cand ti-am citit comentariul si cand am vazut poza rolling on the floor.

| zurick a răspuns:

Al meuy ii plictisitor...Trb. sa-l schimb happy

| єχcєєℓ a răspuns:

Http://i.imgur.com/f7jktUF.jpg
Windows 7 ultimate
Nu țin foarte multe chestii pe desktop, nu văd care-i rostul.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Al meu e foarte sexy, dacă îl vedeţi leşinaţi că e prea sexy.

| αɴι28 a răspuns:

Am o gramada de progame plictisitoare si Windows XP.
Stiu, e varza.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Ce windows 7 ai? Al meu e Home premium pack 1 ( parcă laughing )

| LเttlєNєкo a răspuns:

Http://i.imgur.com/XCVZeal.jpg
Nici eu nu stiu de ce tin toate alea.
Mi-e lene sa le aranjez :))