| LastChance a întrebat:

Cum arata lumea voastra imaginara?

Răspuns Câştigător
| Shift a răspuns:

Rauri de ciocolata, nori de vata de zahar, flori din acadea, baieti din turta dulce, eu stau langa multi puleti si ciocofoane de-a le lu` Lady Gogu, sunt gagica lu Mo si-l insel cu F.O.C.A. Tu sugi o ceapa, eu iti arat propriul stil de Kung Fu, stilul Fu-tai...Nu exista manele, cocalari, pitipoance, ingerii canta rock, soarele e verde, cerul e rosu, in loc de apa-i limonada, baietii-s fete si fetele-s baieti, porcii zboara, pisica mananca caini, soarecii pisici, drogurile sunt ca bomboanele, bomboanele sunt ca drogurile, alcoolul e ca apa plata.
Stii tu! Chestii de genu`. big grin

20 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Muzica-ncepe să cânte de nicăieri, cântecul potrivit la momentul potrivit, aşa ca-n filme. Cerul are mereu culoarea aia trandafirie de la apus, copacii sunt veşnic înfloriţi şi umblă peste tot păsări zaruri care cântă după Blink182. Lumea e condusă de o maimuţică hippie care fumează iarbă şi peste tot e bere în loc de apă.

| Bya132 a răspuns:

Fără școală.

| pinguinuVerde a răspuns:

Am avea gumă în loc de unghii, ca să am ce să rod.
O bere ceva p'acolo, şi să fiim toţi ca ăla din avataru' tău.

| LastChance explică:

SorriX, stii ca atingi coarda sensibila la mine daca zici de 30 STM, nu? love struck laughing

| MikiPiki a răspuns:

As avea 3 sclavi:un manelist, hannah montana si justin bieber

| pwp a răspuns:

Sunt casatorita cu Ian Somerhalder rolling on the floor

| DudaYeah a răspuns:

O romanie fara gropi, cu soare tot timpul, cu basescu care da cate-un miliard la fiecare taran, cu un guvern drept, case cu 6 etaje, fara furtuni, inundatii, secete, iubire, fara rautate, fara furt, fara cuvinte urate, cu vedete care sa nu se creada Dumnezeu.etc...
dalynooo, scoala-te! sforai cam tare!winking

| PiluLă a răspuns:

Măritată cu Chuk Norris având copii pe shakira si Gaystin Gayber, Locuind intr-o casă facută din brânză, astfel încat mereu mâncăm macaroane cu brânză. Avem un câine din cașcaval pe care il cheama mozzarella.

Lumea mea arata ca o pizza cu topping de cașcaval!

| AliceInMordor a răspuns:

Secret.

| Quest a răspuns:

*sunet de greieri*

| Nicolelenaa a răspuns:

Wow stai puțin.
Să îți zic.
Ai văzut videoclipul de la California Girls?
Așa arată lumea mea. :->

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Secret, pacat ca nu e asa si-n viata reala happy.

| Nimic00 a răspuns:

Nu există pământ, e numai cer albastru senin, cu nori de culoarea ciocolatei, din care poţi gusta dacă ţi se face foame plutind printre sau pe ei... Batman mai vine în vizită, sunt singură acolo dar oricine mă cunoaşte mă poate vizita, respectând bineînţeles regulile ţinutului. Era un loc feeric( pentru mine cel puţin) asta până când au apărut trenuri( pe care nici măcar nu le-am comandat) şi sunt călcată zilnic din 5 în 5 minute, nici n-am timp să mă şterg de praf, că iar sunt la pământ, zdrobită de durere...

| Dyony01 a răspuns:

ca parul d la cur scurta si plin d ****...:*:*:*

| OneMoreChance a răspuns:

Metallica, Bon jovi, green day, pendulum, Linkin parca sa faca concerte in fiecare zi, nu ar exista manele, cocalari si pitipoance, fara scoala, sa nu existe satana si lucruri rele... de fapt... lumea mea e cum ar trebui sa fie lumea reala

| Andreea_5022 a răspuns:

O lume numai cu fete,in care fiecare face ce vrea,fara reguli, fare baieti, fara pitipoance [ideea e "O LUME NUMAI PENTRU FETE"

Răspuns utilizator avertizat
| SorriX a răspuns:

Hmm... Gen: no pitsi/ coca/ manele etc.[laughing], fara prea multa prostie omeneasca si oameni falsi, conditii mai ca lumea [adica nu cum e Romania acum.laughing], rock la radio[love struck], conceptu' de muzica dance si sugar pop [in special Justin Bieber-on- si Inna] sa fie necunoscut, pe U sa fie in continuu Rock Hour[macar acolo da TDG, Green Day si 30STM], vara sa fie vara si iarna sa fie iarna [si scurta laughing], concerte bune, de preferat si nori de vata de zahar. laughing
GATA! E perfect laughing Acum pot sa ma trezesc XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e plina numai de pasarici

| TheNinthKoopa a răspuns:

Simplu. o lume in care eu controlez tot XD