| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca va apara de hoti un catel de talie mica, cum ar fi bichon sau chiwawa? Pa sa va spun eu, ii spune hotului cind da navala in casa "te rog, sint catel de talie mica si nu ajung sa te musc de fund, fii bun si descalta-te sa te musc de un deget de la picior" rolling on the floor

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bai, frate, cand incep astia sa latre, trezesc tot cartieru'. Ca, material pentru un caine ca lumea n-a fost, dar, tot ce s-a economisit la fizic s-a pus in corzile vocale. Ori se misca hotul cu viteza luminii, ori risca sa-i sara-n cap toti vecinii deranjati din siesta.

12 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Dragule am vazut eu, cateii Chiwawa sar mai mult la slitul hotilorlaughing

| psiholoaga a răspuns:

Ha ha, Bro! Ha ha. Eu cred ca hotul il adopta cand vede ce dragut e, iar inima sa se inmoaie si face numai fapte bune pana la finalul vietii. Daca chestia asta nu inmoaie inimi, nu stiu ce. Si sa nu te prind ca vii sa te joci cu el cand imi iau, ca o sa-i zic: So pe bro!
http://images02.olx.ro/ui/2/49/29/18154029_1.jpg

| Bacemi a răspuns:

Sau latra o data si se aduna toti cainii din cartier sa ii sara in ajutor. Fiecare are prieteni care il ajuta la greu, asa si cainii.

| juniper a răspuns:

Cainii mici au latratul mare si cel mai agomotos si poate se sperie hotul.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sau face șușu pe el. big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Si cand se descalta hotu' ii miros picioarele si catelu'o ia la fugalaughing

| JustMeFlory a răspuns:

@Criticule, bineinteles! Ce vrei sa raceasca? Pe criza asta nu mai are bani de medicamentelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau mai are un prieten, buldog (somnoros si apatic). El, mic dar vigilent, are functia de alarma ecologica (nu consuma curent), iar buldogul, odata trezit din visare, e nervos si-si descarca nervii pe hot. Cred ca de-asta aia mici latra mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@justmeflory-hotul se mai descalta?
Nu ii lasi si papuci de schimb la intrarea in casa?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar ca au tignalul mare astia mici, sau sa spunem "mici si ai dracu" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca i-ar spune asa: "nene, ai grja ca am centura neagra!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

LadyCrs, da si hotu are centura de piele laughing