| Anonymusu a întrebat:

Ce catel credeti sa-mi iau dar sa fie de talie mica si mai ieftinut puitn happy

Răspuns Câştigător
| Ds_Kris_1990 a răspuns:

Iti recomand calduros un foxterrier sarmos! sunt niste catei cu care nu te poti plictisi si cu o buna educatie incepand de la 3 luni ajung sa fie niste caini de companie exceptionali!

| Anonymusu explică (pentru Ds_Kris_1990):

Imi place cum gandesti dar mi-e frica sa nu se inteleaga cu ceilalti caini pe care ii am, oricum merci de sfat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te interesezi la rue sau prietenii de la tara? Sunt caini de talie mica si de rasa chiar gratuit? Mai acum doua saptamani mi-am luat un chihuahua fara sa dau niciun ban de la un aic de la tara caruia cateaua i-a fatat mai multi si nu vroia sa-i arunce.Gasesti la tara si soricari si alte rase mici.

| Adrian_Rosca_2000 a răspuns:

Un ciuaua

| danboss14 a răspuns:

Daca stai la apartament ia-ti un pichinez sau un Chihuahua (ciuaua) da in ori ce caz eu nu te-as sfatui sa-ti iei un caine cat tine de mare ca nai la ce sa-l tii, ca sa stii ca caini astea mari la un moment dat o iau razna da astea mici no iau razna si in plus sunt foarte destepti si protectori
Sper sati fiiu de ajutor.

| Anonymusu explică (pentru danboss14):

Am Dog German, ce mai mare rasa de caine dar vreau sa-mi iau unul mic si nu sunt de acord cu faptul ca o ia razna, e a 3-a generatie care o am din mama in fiica straight face