| florin_7920 a întrebat:

Cum fac capcane pentru ţînţari, aştept idei serioase, dau fundiţa,,,...

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Vin eu la tine si sa vezi cum se ascund in blana mealaughingMa ai si pe mine si pe domnii tantari (doi dintr-o lovitura)hee hee

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca vrei idei serioase de ce ai pus intrebarea la trivia-amuzante?

| Barajag a răspuns:

@anad:Cred ca s-a prins si @florin ce am vrut sa zic, asta era cea mai buna solutie pe care puteam sa i-o dauhee hee

| anad a răspuns:

Florine, ai citit atent ce ti-a spus ursulica?
@Ursulico, dai jos blana ca sa poata omori tantarii?! Nu mai are rost sa-i dau alte idei!

| Sოﺁℓε a răspuns:

laughingil strigi cu un pic de sange pe birou si cand e acolo pac si l-ai strivit laughing nu am alte idei.

| CreepyCrow a răspuns:

Desenezi o ţânţăriţă pe o foaie si peste foaie pui raze X laughing

| pengu a răspuns:

Pui niste senzori la geam care vor declansa o alarma tip soneria de la scoala (ideea e sa se miste) care va lansa o bila pe un jgheab (de dimensiuni reduse) ce va lovi o seringa, in care ai pus sange, din seringa va tzasni sangele pe o tavita (nu foarte mare si pusa intr-o pozitie in care sa se stranga cat mai mult sange intr-un loc), iar sub tavita sa fie pus un sistem cu arc si cu o plasa ce va prinde instantaneu tzantzarul cand va atinge tavita si va declansa un buton de la un mic radio setat deja pe frecventa magic fm-ului. tongue
mult norochee hee)

| Alexandru a răspuns:

Iei vreo 300 de kilograme de miere si incepi si ungi interiorul casei. Sa vezi cum ii prinzi tu pe toti...

| florin_7920 explică:

Vă mulţumesc mult chiar au fost multe idei amuzante să ne mai descreţim frunţile să aveţi o seară frumoasă...

| jolie a răspuns:

Faci o fumigena si o arunci in casa nu mai prinzi nici picior de tantar laughing

| melissa_3397 a răspuns:

Ascukta kiss fm :))) ca am auzit ca are unde anti tantari :)) p bune...

Da uite ca am gasit un site interesant... ce zici;;)? :P

http://badan.wordpress.com/......antarilor/

| pacalici a răspuns:

Torni benzina an toata casa si dupa cinci min intri si aprinzi o tigara.

| Anonimusus a răspuns:

Hmmm... aprinzi o pastila de tantari cu bricheta si inchizi usa si geamurile. lasi asa 5-10 minute si gatawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa ma complic cu capcane, eu am firma de paza, doi oameni la geam si doi la usa, dar cred ca sunt corupti agentii de paza ca mai intra cate unu. sad

| narcisa a răspuns:

Capcane nu stiu dar poti incerca spray impotriva tantarilor.eu am folosit autan si a functionat. iar seara cand statem pe terasa aprindeam un fel de lemn incolacit nu mai stiu cum se numea dar nu se mai apropiau de noi
fundita?