| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu se mai dea asta la mine?

http://assetsro.tpu.ro/......nga_by.jpg

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Voi serios aveti o problema cu avatarul ala...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Apache):

Domnule Apache,mie imi place cum avatarul ei pune in evidenta fenomenologia existentiala data de determinarea generala, asta mi s-a parut ceva exhaustiv, mi-am dat seama ca scoate la lumina una dintre temele tedilecte cum ar fi contingenta, cum ar fi apuria moralitatii, in general chintesenta eternei frumuseti feminine.

Dar ma dispera.laughing

| Apache a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Cred ca imaginea asta se aproprie surprinzator de mult de expresia mea faciala atunci cand ti-am citit acest minunat raspuns.

http://i.imgur.com/ed4Ik.gif

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Apache):

Nu ma intelege gresit stimate domnisor Apache, dar...
Disperarea ei dupa mine ma ia forme paroxistice si ma conducea spre autodesfintare cand m-am confruntat cu imposibilitatea realizarii imperativelor categorice ale constiintei de sine.

Asta, evident, apodictiv vorbind.

| Musique a răspuns:

Mătănii.

| AikkoxD a răspuns:

Nu poţi. Ăsta e destinul.

| GroparuVesel a răspuns:

Vrei sa o ingrop?

| UzzY475 a răspuns:

Impusca-l cu un uzzy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate in culori tipatoare

| Snowal15lea a răspuns:

Zii, ba nebunico lasa-ma in pace.

| PotatoMustDie a răspuns:

Am sa iti raspund cu o alta intrebare:

Ak47 sau M4?

| ILoveTacos a răspuns:

Fă-ți un pașaport fals, schimbă-ți numele în Rodriguez Lopez Herbert și mută-te în Mexic.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru ILoveTacos):

Am facut-o deja.M-a gasit la un bufet suedez disperata.

| ILoveTacos a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

"Sinuciderea e mereu o opțiune"

-Profu' meu de mate.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Angajeaza o criminala in serie! happy

| Smile2BHappy a răspuns:

Apasa tasta ignore.

| bellabellsbellsbella a răspuns:

Baga-i o musca-n ochii.rolling on the floor