| lunarwolf a întrebat:

Cum vreti sa arate copii vostri?

13 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Satanişti d-ăia, cu păru' în ochi şi Metallica în Ipod

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Eu vreau să arate că bătrânica asta:
http://1.bp.blogspot.com/......Bieber.png

| lunarwolf explică:

@NOBODY,nu cred ca ai vrea sa ai cosmaruri cu proprii copii. talk to the hand

| Geeeo21 a răspuns:

Vreau o fata frumoasa : cu ochi mari si albastri,parul castaniu[ca si al meulaughing],sa fie cat mai inalta si foarte scumpa! Vreau un baiat superb : brunet,ochii negri, sa fie atat de dulce si sa se indragostesca toate fetele de el, sa fie inalt love struck! Si sa fie cuminti si ascultatorilove struck[presimt ca nu o sa fie asarolling on the floor]

| darkhell217 a răspuns:

Rockeri laughing