| fafai a întrebat:

Crae sunt numele pregatitie pentru copii vostri? De ce? Ce semnificatie au si de vreti acest nume pentru el/ea/ei/ele?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca ar fi fata
Livia
Daca ar fi baiat Liviu
Ce pot spune, imi plac numele astearolling on the floor blushing

| BlackEyedGirl a răspuns:

Daca ar fi baiat l-as numi Elen (masculinul de la Elena, cum o cheama pe sora mea laughing ) Eh, glumesc. Daca ar fi baiat l-as numi Andrei sau Cristi si daca arfi fata as numi-o Andreea sau Cristina, pentru ca cele mai importante persoane din viata mea au numele astea.

| manke a răspuns:

Lucian sau Adina
Semnificatiile aici: http://www.prenumelepotrivit.ro/

| IngerG a răspuns:

Daca e fata Selena / Alice / Izabela.
Pentru baiat Rafael.
Imi plac si sunt rare.

| Adryydream a răspuns:

Daca ar fi baiat david sau Vlad
daca ar fi fata rebeca sau raisa