| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Curiozitate laughing Parul pubian[din jurul organelor genitale]poate sa faca matreata? rolling on the floor Daca da, trebuie sa-l spalam cu Head&Shoulders laughing))) rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))?

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu ai o reclama cu asa ceva?

| DaVà a răspuns:

Nu...trebuie spalat cu "Head&Dicks"ci cred ca face matreata...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Poate sa faca latei.

| NoChanceForUs a răspuns:

În zona pubiană poți face si păduchi chiar, de-aia e recomandat să te speli des (si să te razi). Încerci și tu să faci glume...

| BastetReloaded a răspuns:

...stai sa ma uit

| Broadband a răspuns:

Daaaaaaa
face si paduchi laughing

| ascovit a răspuns:

Ia uita-te smugsmugsmug

logic... face matreata :-ss

trebuie spalat cu altceva thinking Da...mai bine'e o intrebi u p mami tau cu ce trebuie spalat.

Sau si mai bine...scapa de el devil

| Dollicious a răspuns:

Face face
Neaparat trebuie spalat cu Head&Genitallaughing

| Dianné a răspuns:

Nu stiu... poate un sampon de urzici? blushing

| DarkBlood32 a răspuns:

Da,din pacate. Il poti spala cu Head&Pussy.

| FreakyHalloweenBoy explică:

aha rolling on the floor :]] laughing lol.