| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai face un serial de comedie in care protagonisti sunt 2 vedete de la noi in tara, pe cine ai alege sa joace in el? Despre ce ar fi serialul respectiv?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pe tine și pe mine.
Improvizăm noi.

| Furculingură a răspuns:

Pe Florin Salam şi Nicolae Guţă.
Despre duşmani, oameni duşmănoşi şi duşmănia duşmaniei.

| suităr a răspuns:

Serialul: Chelu' cu părul vâlvoi.
Protagoniștii: cel prost-Smaily, cel chel-Hrușcă.
Știu că nu-i chel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihai Bendeac și...thinking Nu știu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Grig Chiroiu şi Dragoş Moştenescu. Ar fi un fel de " Stan şi Bran " modern şi românesc, adaptat situaţiilor cu care se confruntă oamenii în zilele noastre. În distribuţie s-ar mai afla, probabil, şi Angel Popescu, Mihai Coadă, Lia Sinchevici, Anca Dumitra, Mirela Zeţa şi ceva apariţii periodice din partea lui Doru Octavian Dumitru şi Tudor Chirilă.

| BlueViP a răspuns:

Cheloo si Andreea Tonciu.
Proasta si bestia- cred ca titlul spune tot.

| Neverwas a răspuns (pentru BlueViP):

Meriti un premiu! laughing

| AlessandraCoco a răspuns:

Pe Fuego ( laughing ) si Cheloo. Cheloo sa cante "impodobeste mama bradul" si Fuego sa cante "Urasc popii, poponarii si parlamentarii,
Urasc coca-cola, chiciu si cocalarii "...laughing

| laud a răspuns:

Eu as zice personajele sa fie Florin salam si Cheloo si in serial sa fie vorba despre dusmania dintre genurile muzicale pe care le canta.