| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea sa invii 6 persoane pe cine ai readuce la viata?

Răspuns Câştigător
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Bob Marley, as pastra 5 ca sa-l invii cand moare iar.

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pe mine de fiecare dată.

| Furculingură a răspuns:

Bunica, stră-bunica, stră-stră-bunica, stră-stră-stră bunica, stră-stră-stră-stră-bunica şi stră-stră-stră-stră-stră bunicul.

| Wehrmacht a răspuns:

Hitler,Stalin,Bin Laden.Sa vad ce dracu' iese.

| zurick a răspuns:

Nu putem spune si pe cine am aduce la moarte? sad
Ca scoala a inceput si cam as avea idei

| єχcєєℓ a răspuns:

Deocamdată doar un prieten foarte bun care a murit anul trecut.Nu-mi pasă mie de Decebal sau altcineva...iar restul le păstrez pentru viitor.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pe toti si celelalte 5 optiuni le pastrez pentru mine

| suităr a răspuns:

Le-aș păstra pe toate.

| Neverwas a răspuns:

Sincer, pe nimeni.
Nici una dintre persoanele pe care le-am pierdut nu a insemnat cu adevarat ceva pentru mine.

| Seducatorul a răspuns:

Pe Sauron!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nimeni. Toate persoanele moarte cunoscute de mine nu mi-au fost apropiate sau dragi mie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe nimeeeeniiii.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Bunici,strabunici,etc.

| umbrax a răspuns:

As pastra aceste optiuni pentru mai tarziu

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Pe nimeni, ce-i mort ar trebui sa ramana mort.

| MisFit20 a răspuns:

Edith Piaf, iar restul de optiuni le-as pastra.happy

| Ruxy5 a răspuns:

Cel mai bun prieten si pe cel mai mare dusman ca sa pot sa il omor eu.

| CristinaMariaGG a răspuns:

As invia 6 persoane din familia mea gen stra stra stra bunicul /stra stra stra bunica, bunicii din partea mamei si ai tatalui big grin