| ASimpleUser a întrebat:

Daca Albert Einstein era atat de inteligent oare de ce mergea la scoala? sa-i invete el pe profesorilaughing?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da tu de ce trăiești? Ca să mănânci?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Școala este un gabaj de cunoștințe!
Pa, pa.

| Pawesome a răspuns:

Alert Eistein a fost considerat retardat pana la varsta de 7 ani. Poate intelegi de ce a fost dat la scoala

| Fiction a răspuns:

Se ducea ca sa le-arate celorlalti cat de grozav arata cu iphone si tableta.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inteligenta e ceva nativ, un dar. Degeaba il ai daca nu acumulezi cunostinte. Ca sa acumulezi cunostinte trebuie sa te indrume cineva si trebuie sa le citesti undeva pentru ca apoi sa faci conexiuni care sa te duca mai departe. Profesorii nu-i invata el. El invata de la profesori dar conexiunile realizate l-au dus mai departe.

| คlєxヅ a răspuns:

El invata profesorii si profesorii invatau copiii.

| LittleMønster a răspuns:

Mergea pentru că nu avea ce face acasă.

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Nu, nu intelegi. Se ducea sa ii mediteze pe elevi.

| BogdaneluluI a răspuns:

A ramas repetent in clasa a XI-a.
Einstein nu a fost cel mai inteligent om de pe Pamant. Nici in top 100, cred.

Răspuns utilizator avertizat
| Andra_8863 a răspuns:

Poate cine stie

| bPm a răspuns:

In primul rand cititi si voi pe wikipedia ca lui nu i-a placut la scoala a ramas si repetent dar inteligenta la patruns dupa ce a terminat scoala.