| MikyAndreea a întrebat:

Daca ar trebui sa calatoresti cu o singura persoana in avion pentru 5000 km si ti s-ar da 3 optiuni din care sa alegi una singura si numai din ele, pe care l-ai alege? >:
Optiunile:
- Justin Bieber
- Fuego
- Florin Salam

Deci, pe cine ati alege dintre cei 3? >:

Răspuns Câştigător
| MrsEinstein a răspuns:

Ce întrebare interesantă, ştiai?!
1. Leave him.
2. Fuego e iubitul meu.
3.Salam o să cânte la nunta mea cu Fuego.
Deci da, toţi trei sunt hot.

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aș sta acasă. happy

| NothingToEat a răspuns:

Eu il aleg pe Parizer ala

| Pufi1999 a răspuns:

Justin Bieber, Desi nu-0s fana, as sta cu el, l-as ruga sa facem cateva poze (vreo 20, ca eu misc mereu aparatu' si nu ies), i-as cere autograf.

Cred ca lumea ar fi putin ciudoasa pe mine, mai ales colegii pentru ca am petrecut timp cu o vedeta (chiar daca nici ei nu-l plac)

| NANANAHehh a răspuns:

Justin bieber

| Betty18 a răspuns:

Justin Bieber nu...un copil scalambitzat cu fite.

Florin Salam nu ca il chem la nunta...deci Fuego... oricum nu prea inteleg ce are lumea cu el. canta colinde, si ce? sunt frumoase.

| MarianWLF a răspuns:

Salam dar o sa fie cam nasol sa au 5000 km '' Da zana zanelorr pa pa pa rigidigida'' laughing

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Cu prietenul meu imaginar.

Răspuns utilizator avertizat
| SongokuJR a răspuns:

Fuego...e un om linistit, te calmeaza in situatii criza cand esti plictisit iti propune un joculeti si da cu brazi si cu globuri dupa tine...iti mai canta un colind vai ce frumoslaughing

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Caca-m-as si eu sa ma cac pe justin bieber, deci nu; florin... de treaba da' nu suport manelistii; deci ramane fuego. stie cum sa se poarte. si iti da si globuri gratis laughing

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Daca ar trebui sa merg neaparat, dar absolut neaparat cu acel avion la acea ora, as alege justin bieber. si iti spun si de ce: exista vreo peste 95% sa gasim in cabina,, noastra'' fan justin cu care sa fac schimb de loc ca sa fie ala mai aproape. si daca se intampla inevitabilul, cel 5%, si din asta un fragment si mai mic sa stau cu justin pe scaun, fac tot posibilul sa adorm cat mai iutelaughing

| Un1kuL a răspuns:

Cred ca prabusesc avionulaughingma duc si impusc pilotii

| Andreeaa56830 a răspuns:

-justin bieber

| OnlyTeardrops a răspuns:

Justin bieber...big grin

| Vidai7 a răspuns:

Fuegorolling on the floor

| Daniela03 a răspuns:

Eu aleg pe jJustin Bieberbig grin