NOname
| NOname a întrebat:

Daca maine pe TPU s-ar face nominalizarile pentru:
1. Umorist/Glumet TPU:
2. Filozof TPU:
3. Certaret/Scandalagiu TPU:
4. Meloman/Dj TPU:
5. Sexolog TPU:
6. Mistocar TPU:
7. Psiholog TPU:
8. Designer/Cosmetician TPU:
9. Intelept TPU:
10. Profesor/Sfatuitor TPU:
11. Regizor/Filmmaker TPU:
12. Sportiv/Microbist TPU:
13. Politician TPU:
14. Medic/Vraci TPU:
15. Ironizator TPU:
16. Jurist/Avocat TPU:
17. Plangacios TPU:
18. Conflicto-maniac TPU: :))
(de Prostul TPU si Incultul TPU ma fac, ca am uitat)
pe cine ati propune pentru aceste titluri, macar unele dintre ele? Iar daca vi se par insuficiente, puteti sa inventati si altele.

In paranteza: la aceasta intrebare m-a inspirat HarryPotter - printr-un raspuns de-a lui http://www.TPU.ro/conversatii/cine-crede-i-ca-ar-merita- sa-fie-expert-TPU/. Mersi, Harry!

P. S. Puteti sa faceti un copy-paste si sa completati restul. Sa arate in asa fel, ca sa apara numele utilizatorului langa un anumit titlu, si sa nu fie nevoie sa ne intoarcem de fiecare data sus la intrebare, ca s-o recitim. Sunt tare curioasa, ce-o sa iasa. :)) Distractie placuta!

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

1. Umorist/Glumet TPU;(nenea @Harciog,@cristacheceliute,@Roby67,@crinu-bambinu(asa il voi alinta de acum incolo)Upsss, m-am uitat pe minehee hee@Ursulikabatting eyelashes

2. Filozof TPU;(@Nony,@Bacemi,@flav)

3. Certaret/Scandalagiu TPU;(Nu am avut de a face cu persoane certaretebig grin, nu cunosc)

4. Meloman/Dj TPU;(la la la la laaaa)

5. Sexolog TPU;(ce greu imi este sa scriu aici, ma mai gandescthinking)

6. Mistocar TPU;(sunt prea multi mistocari, as umple pagina, mai las si la altiibig grin)

7. Psiholog TPU;(@psiholoaga)

8. Designer/Cosmetician TPU;

9. Intelept TPU;(@Brigaela,@Jessyka,@nonamebig grin,@abh,@legiuitoarea,@constantaproca)

10. Profesor/Sfatuitor TPU;(@Athos,@gbrltdr,@ardnaxur1961,@gigiro)

11. Regizor/Filmmaker TPU;(desigur il stim cu totii pe @cretakerbig grin)

12. Sportiv/Microbist TPU; (@clauss,@albastrelhee hee)

13. Politician TPU;(@coios)happy

14. Medic/Vraci TPU;

15. Ironizator TPU (ufff, nu dau nume, mai bine nu s-ar nominaliza acest titlu)

16. Jurist/Avocat TPU; (@ioandelasal)

17. Conflicto-maniac TPU (nu ma bag unde nu-mi fierbe oalalaughing)
O zi frumoasa sa ai!

42 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Prea mult de scris big grin... dar totusi ca glumeti,, cred ca revolt666 sau harciog,, chair si cretaker big grin ...si poate si eu happy
ca intelept. toti expertii
ca filozof. nony
ca certaret scandalagiu ( nu prea am vazut pana acum )
meloman. nu prea stiu, cred ca jumatate din aia care pun intrebari la muzica sunt asa
sexolog -brigaela
psiholog -sunt prea multi, in general toti expertii
designer, cosmetician -toate pustoaicele intre 12 si 14 ani!
intelept-.cred ca bacemi. si noname XD
profesor-...asta nu stiu
regizor-... logic ca cretaker big grin
sportiv-...toti se dau mari sportivi inainte de meci, si dupa ce iau aia bataie, se plang ca i-au furat arbitrul
politician-@coios
medic-...cred ca tot brigaela
ironizator-... daca e sa zic iar umplu hardul siteului si se blocheaza
jurist-ioandelasal
plangacios-uita-te la dragoste si sex, sau la adolescenti si iti dai seama cati plangaciosi sunt pe site

NOname
| NOname explică:

-> Trivia/Amuzante!

Draga @Legiuitoarea si @Ady00pk, se pare, ca inca nu v-ati baut cafeaua de dimineata. big grin Socializam, glumim, radem, incercam sa ne cunoastem mai bine (de exemplu, raspunsul, dat de ursulika, m-a ajutat sa descopar mai bine personalitatea/caracterul unora, pe care ii cunosteam mai putin sau poate chiar deloc), ne impartasim parerile. Nu e nimic rau in asta. Intentionat am ales categoria Trivia/Amuzante si n-am inclus in top titlurile jignitoare (cu adevarat), iar daca unele par sa fie, toata lumea este libera sa le ocoleasca, sa nu propuna pe nimeni. @ursulika de exemplu, a inteles foarte bine despre ce este vorba. Nu cred, ca s-a simtit cineva jignit/deranjat, dupa ce a citit raspunsul ei. Din contra. Mai luati o gura de cafea (sau de aer) si incercati sa zambiti.winking Viata e frumoasa! Peace.

| Malvina24 a răspuns:

1.Umorist/glumetz:Noname.
2.Filosof TPU:Bacemi.
3. Certaretz/scandalagiu:Genom, Kongerichet, Kronstad, etc
4.-
5.Brigaela
6. justanotherprettyface
7.psiholoaga
8.-
9.anad
10.ganduri albe
11.Cretaker
12.-
13.-
14.Brigaela
15. elasexyggica
16.ioandelasal
17. justlookingaround
18. Flav, Tipu, Cupidon, etc

| Barajag a răspuns:

@Sol: Draga mea ti se pare ca raspund ironic? Nu ma suparam daca ma alegeai la titlul de Sexolog TPUlaughing, dar ironia nu este pentru mine, sper sa ai vreodata ocazia sa ma cunosti mai binebig grin Pusskiss

| Sconcsiş a răspuns:

Ohooo... Genial... Sa vedem

1. Umorist/Glumet TPU: harciog, Mariela (numa ca nu se prinde nimeni) Cretaker

2. Filozof TPU: bacemi

3. Certaret/Scandalagiu TPU: eu rolling on the floor)

4. Meloman/Dj TPU:?

5. Sexolog TPU:?

6. Mistocar TPU: Flav

7. Psiholog TPU:?

8. Designer/Cosmetician TPU: "Ce e la moda iarna asta?batting eyelashes" Stiti voi

9. Intelept TPU: bacemi, Legiuitoarea, Brigaela

10. Profesor/Sfatuitor TPU: Brigaela

11. Regizor/Filmmaker TPU: Cretaker

12. Sportiv/Microbist TPU:?

13. Politician TPU:?

14. Medic/Vraci TPU: Brigaela

15. Ironizator TPU: Sunt, sunt! Flav, harciog etc.

16. Jurist/Avocat TPU:?

17. Plangacios TPU: Multi

18. Conflicto-maniac TPU: fara suparare,,, noreligion

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O provocare care nu-mi permite să cataloghezi pe nimeni, vă respect așa cum sunteți și consider că este suficient.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ba am băut cafea de dimineață. Jocuri de genul ăsta se mai găsesc pe site dacă cauți.
Nu atac pe nimeni, nu idolarizez pe nimeni, doar respect ca să fiu respectată.
Până acum comunitatea pentru mine este ok. Nu-mi place să mă dau în bărci.
O după amiază plăcută să ai.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Foarte interesant!
1.Hârciog, Roby, No name, Harry Potter, Onutzu, Ursulika.
2.Bacemi.
3.-
4?
5.Brigaela,Abh,Elianna.
6.Markelyno.
7.Psiholoaga.
8.-
9. Legiuitoarea, Brigaela, Elianna, Abh, Zenithf, No name.
10.Erotique conseils. Modestia prea multă strică.
11.Cretaker.
12.-
13.Coios.
14.-
15.Erotique conseils. Ăsta e adevărul.
16.Ioandelasal.
17.Mulţi.
18.-

pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

1. Umorist/Glumet TPU: Harciog

2. Filozof TPU: Bacemi

3. Certaret/Scandalagiu TPU: LittleTweety, Mario (vad ca au cam disperut)

4. Meloman/Dj TPU:?

5. Sexolog TPU: Brigaela

6. Mistocar TPU: mai toti

7. Psiholog TPU: Psiholoaga

8. Designer/Cosmetician TPU: grupul fetelor fashionistehee hee

9. Intelept TPU: Onutzu

10. Profesor/Sfatuitor TPU: NOname

11. Regizor/Filmmaker TPU: Cretaker

12. Sportiv/Microbist TPU: Mario =)

13. Politician TPU: nu cred ca avem astfel de specimene

14. Medic/Vraci TPU: Abh

15. Ironizator TPU: Ursulika tongue

16. Jurist/Avocat TPU:?

17. Plangacios TPU: toti copii de la Dragoste&Sex happy

18. Conflicto-maniac TPU: ma abtin
Imi cer scuze daca am uitat vreun utilizator, oricum va respect pe toti happy.

| Elena1234456 a răspuns:

@Ursulika imi cer scuze acum am vazut postarea happy.
Ironia dupa parerea mea este cea mai inteligenta forma a umorului.

| Roby67 a răspuns:

@NOname, sa stii ca pe mine m-a deranjat raspunsul lui @Ursulikawinking cum asa? Eu sunt numai pe locul 3? crying
winking rolling on the floor

| Razvan a răspuns:

Exista un anumit personaj de pe acest site care indeplineste toate cele 18 conditii. E un cameleon. Un ghepard ascuns intr-un motan inocent. E inteligent, amuzant si rau cu cine trebuie si cu cine cere. Un nas care inca nu si-a gasit nasul.De neegalat->Nonybig grin

| Razvan a răspuns:

@bizzare.Sa-i dam Cezarului ce-i al Cezaruluioh go on
Cand am citit toate cele 18 categorii mi-am dat seama ca el se incadreaza in fiecare(dupa cum vezi, la fiecare raspuns e in cate una diferita), deci isi merita titlultongue
E cam disputat de fete, asa ca am decis sa nu ma baglaughing

| pwp a răspuns:

1. Umorist/Glumet TPU:harciog

2. Filozof TPU:GenOm, Nony

3. Certaret/Scandalagiu TPU:ma abtin

4. Meloman/Dj TPU:...

5. Sexolog TPU:Brigaela

6. Mistocar TPU:ma abtin

7. Psiholog TPU:psiholoaga

8. Designer/Cosmetician TPU:nu stiu

9. Intelept TPU:Legiuitoarea, NOname, Mariana

10. Profesor/Sfatuitor TPU:Lucien

11. Regizor/Filmmaker TPU:cretaker love struck

12. Sportiv/Microbist TPU:clauss

13. Politician TPU:nu stiu

14. Medic/Vraci TPU:nu stiu

15. Ironizator TPU:nu stiu

16. Jurist/Avocat TPU:...

17. Plangacios TPU:unul de la dragoste si sex

18. Conflicto-maniac TPU: laughing mai multi...

| Bacemi a răspuns:

1. Umorist/Glumet TPU: Harciog

2. Filozof TPU: April

3. Certaret/Scandalagiu TPU: Bent

4. Meloman/Dj TPU: Спинесхиверс

5. Sexolog TPU: PsihoSex

6. Mistocar TPU: Flav

7. Psiholog TPU: psiholoaga

8. Designer/Cosmetician TPU: notme

9. Intelept TPU: Nony

10. Profesor/Sfatuitor TPU: Mariana

11. Regizor/Filmmaker TPU: Cretaker

12. Sportiv/Microbist TPU: baru

13. Politician TPU: HepHap

14. Medic/Vraci TPU: Brigaela

15. Ironizator TPU: Coios

16. Jurist/Avocat TPU: ioandelasal

17. Plangacios TPU: Iceman

18. Conflicto-maniac TPU: hombre

| Derye a răspuns:

1. Umorist/Glumet TPU: Hmmm, idk.

2. Filozof TPU: Bacemi

3. Certaret/Scandalagiu TPU: V_V prefer sa nu dau nume ca se supara Derye!

4. Meloman/Dj TPU: pas

5. Sexolog TPU: PsihoSEX

6. Mistocar TPU: Harciog

7. Psiholog TPU: Psiholoaga

8. Designer/Cosmetician TPU: N'am nici cea mai vaga idee.

9. Intelept TPU: Piticu' Porno

10. Profesor/Sfatuitor TPU: El

11. Regizor/Filmmaker TPU: Cretaker

12. Sportiv/Microbist TPU: Ei

13. Politician TPU: Voi

14. Medic/Vraci TPU: Brigaela...inca nu am auzit de vreun vraci printre noi.

15. Ironizator TPU: Ce vrei sa spui cu asta?

16. Jurist/Avocat TPU: idk

17. Plangacios TPU: JustLookingAround

18. Conflicto-maniac TPU: N0name V_v

| DeeDee a răspuns:

Eu vreau la medicbig grin

| clauss a răspuns:

Multumesc lui ursulika si catalin ca ma ti bagat si pe mine in lista, sunt onorat si incerc sa pe viitor sa fiu nominalizat la mai multe categorii

| jony a răspuns:

Pentru locurile 1, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 19 ( bag eu ) - persoane cu mult bun simt, tactica si potential: usera JeSsYkA, Arthur si Syme.

| simina a răspuns:

Pentru locurile 1, 2, 7, 9, 10 nominalizez pe Arthur si Bacemi.

| ExpertInMuzica a răspuns:

1. Umorist/Glumet TPU: Bro, creakter, Roby67

2. Filozof TPU: April, Abh, Bacemi

3. Certaret/Scandalagiu TPU: Anonimi TPUhappy

4. Meloman/Dj TPU: eu (sunt expert in muzica)laughing

5. Sexolog TPU: PsihoSex

6. Mistocar TPU:nu ma bag.

7. Psiholog TPU: pshiholoaga,

8. Designer/Cosmetician TPU: fetele de 12-16

9. Intelept TPU: leguitoarea, NOname,

10. Profesor/Sfatuitor TPU: HepHap. El este profesor si in realitate

11. Regizor/Filmmaker TPU: cretaker

12. Sportiv/Microbist TPU: clauss

13. Politician TPU: HepHap

14. Medic/Vraci TPU: Brigaela

15. Ironizator TPU:nu stiu aici

16. Jurist/Avocat TPU: ioandelasal

17. Plangacios TPU: Sunt multi

18. Conflicto-maniac TPU: laughingnu stiu nu stiu nu stiu din astea

| morena a răspuns:

Interesanta intrebare, interesante raspunsuri! Nu-mi dau cu parerea, ca sa nu supar pe nimeni, iar ca sa nu nu fie nimeni suparat, ar trebui sa fie mai mult de 18 nominalizari!laughing

| DanSor a răspuns:

Nimeni nu-i perfect, asa ca nu nominalizez si nici nu vreau s-o fac... dar unde e de mistouri si bascalie cat incape (sa nu zic ironie ca cica ar suna urat) voi fi eu, eu si numai eu big grin
PS: sunt dat dracu, cata modestie am in minewinking

| Ady00pk a răspuns:

Asta e un fel de: Sa scoatemi prostii, desteptii.etc in fata? Nu poti sa faci asa ceva.Nu ai dreptul sa judeci pe nimeni.Cu ce vrei tu sa faci o sa creezi numai certuri. Ce ai vrea acum sa dau nume de useri si sa ii cataloghez? sa ma cert cu toti?

| Gizăz a răspuns:

Iar vă logaţi pe 30 de conturi diferite ca să votaţi?

| CDelia a răspuns:

Umorist / Arthur ( cu bagrinul, catelul fara un ochi, cura de slabire /Cretaker
Filozof/ Harciog/Bacemi/Nony
certaret/scandalagiu/Genom/Kongerichet/Kronstad/
Meloman/jony
Sexolog/
Mistocar/
Psiholog/
Designer/Bitter Swet
Intelept/ Harciog/Jessika/ Arthur/Syme

| Liviu222 a răspuns:

Aaa... ce sa zic nu prea am invatat sa citesc...am pierdut randul pe la a2-a categorie laughing dar ce sa zic nu st de acord cu legiuitoarea; nu se supara nimeni este o intrebare buna dp meu de vedere. O buna oportunitate sa pierzi timpul happy

| Roby720 a răspuns:

1. Umorist/Glumet TPU: @Noname

2. Filozof TPU: @Brigaela

3. Certaret/Scandalagiu TPU: Sunt prea multi@Ady00pk(ca e pe pagina asta)

4. Meloman/Dj TPU: Majoritatea

5. Sexolog TPU: @Brigaela...clar

6. Mistocar TPU:@Floatila

7. Psiholog TPU:...@Psiholoaga

8. Designer/Cosmetician TPU: toate tipele

9. Intelept TPU:...majoritatea expertilor...cu Noname in frunte

10. Profesor/Sfatuitor TPU: @gigiro

11. Regizor/Filmmaker TPU: nu se pune problema @cretaker

12. Sportiv/Microbist TPU:...@claus, sau @albastrel... a si eu

13. Politician TPU: cred ca @Brigaela

14. Medic/Vraci TPU: pas

15. Ironizator TPU: pentru intrebare asta prefer sa fiu anonim...@Floatila

16. Jurist/Avocat TPU: @ioandelasal happy

17. Plangacios TPU: pustii de 12 ani

18. Conflicto-maniac TPU: nu dau nume
Felicitari pentru intrebare. A fost chiar amuzantaa pa-pa.

| BubbleRO a răspuns:

HaHaHa! Buna intrebare... thinking Chiar e greu...Eu ma consider haioasa[dar-ar boala-n umoru' meu(Scuzeee de expresie)]