| anonim_4396 a întrebat:

Daca rog si eu TPU-ul sa bage si barbut la jocurile alea,se poate? Da`-chiar,care-i faza cu remi`li` asta? Adica stam sa ne jucam,in loc sa ne ajutam intre noi? Si inca ceva – daca ne enervam si ne injuram pe-acolo, tot asa ni se suspenda conturile? Sau acolo nu se pune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine s-ar baga poker pe funde.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De fiecare data cand ma uit ca nu primesc funde ma gandesc la cat de corecta e viziunea despre lume la familia simpsons

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, poker pe funde ar avea sens, le-ar da măcar o utilitate.hee hee

Cică, după ce îţi termini creditul, jucăria e pe bani.
Te momesc cu "droguri" gratis, ca să cotizezi când vei deveni dependent. E o şmecherie veche.
O fi şi asta o formă de câştig (un plus la reclame)?hee hee

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Eu cred ca nu te mai poti concentra la sfaturi, daca stai toata ziua si joci pe-acolo…
Sau mai ales daca pierzi.Adica mai poti sa te duci dupa aia la ``dragoste si sex`` si sa-i raspunzi lui unu` care intreaba ca nu stiu ce s-a despartit, ca l-a inselat iubita si alte chesti?…
Iti dai seama ca ii zici din prima ``Lasa-ma frate in mortii mei, cu iubirea ta, m-a scos astia de la remi, fi-ti-ar curva de ras sa-ti fie! Du-te si caut-o si rupe-i capu`!``

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu în general nu prea mă bag în vieţile amoroase ale celorlalţi (mai ştii ce substraturi sunt pe-acolo şi ce sfat nesăbuit poţi să-i dai, pe care va avea nebunia să-l urmeze? prea ca la barbut responsabilităţi).hee hee

Dar, într-adevăr, e o distracţie de la... întrajutorare (cică, scopul site-ului).

Ne-au scos bara muzicală şi chat-ul şi ne-au băgat jocuri (contra cost).
TPU şi logica (vorba lui Aero).hee hee

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Imi pare rau de bara muzicala sad si de chat... mai treceam pe acolo cateodata, erau niste useri simpatici care postau muzici de pe y-tube, muzica buna! happy

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Dap, de la arta muzicală am trecut remi. sad
Eh, bine că-i aşa, că se putea şi mai rău.

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Dar chestia cu banii de joc mi se pare maxima! laughing
Oare ce urmeza? big grin

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Funde pe bani.hee hee

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Aaa, ar fi perfect pentru tine, ai da loviturawinking
Edit: Doamne, acuma vad! am 202 funde! cand am primit atatea? laughing

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Ne, ar fi perfect pentru cerşetorii de funde, că le-ar cumpăra direct.hee hee

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Meritai minim triplu.hee hee

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Hm, stii ce ma gandeam? n-am mai pus de ceva vreme o intrebare... si am insomnie! laughing

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Mmmm...sună promiţător. love struck

NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......mi-pe-tpu/

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Am citit.Deci daca zice d-ra Alexandra ca trebuie sa platim - atunci o sa platim,ce sa facem...
Da` eu tot cred ca de la psihologu` ala, cu care te-ai certat, ni se trage...
Stii, care zicea sa te taxeze pe tine ca poluezi inteligenta lui...
Acuma, din cauza ta, suferim toti...

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper să acceptaţi umilele mele scuze.hee hee

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Ma mai gandesc...

| Liviu a răspuns:

Ma stii ca ai dreptate, la ce termperament am eu, sigur arunc in stanga si dreapta laughing invitati de cunoastere a mamelor jucatorilor de acololaughing Mai bine il facea fara posibilitatea de a discuta muhahahhaa

| Liviu a răspuns:

Relax oameni buni, remi ala e cu mai multi oameni, eu am crezut initial ca e doar pentru userii TPU si cand colo 'stupoare' am intalnit tipi de prin 2009 care joaca acolo, jocu pe TPU e de ceva vreme Deci va puteti simti sigur sa le ziceti ce aveti pe limba la cei care joaca din 2010 laughing 2012 muhaha

| Kaℓi a răspuns:

Cred ca adminii se straduiesc sa faca TPU un mediu cat mai prietenos, cu de toate pentru toti... putem primi/trimite felicitari, putem sa ne imprietenim sau sa ne ignoram, acum avem si joace...
big grin

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Stii ca mi-a fost dor de tine, nu?
Auzi, da` intrebarea aia a mea, cu sor-mea, de ce nu ti-a placut?
Imi spui?

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

happy
Mi-a placut! chiar am ras... cu monitorul...
Sincera sa fiu (remember? laughing ) am vrut sa si raspund, dar nu m-am decis intre doua abordari. Una era o dizertatie despre necesitatea existentei unei bai de serviciu in fiecare locuinta, cealalta era "vezi ca vine Telefonul copilului peste tine!"winking

| Cristinel69 a răspuns:

Pai e facut pentru distractie Remi. Daca nu vrei nu trebuie sa stai sa te joci. Si de ce sa injuri pe chat? Injura la tine acasa big grin