| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca voi merge astazi pe trotuare in oras si voi pupa pe unii oameni pe frunte numai de aceea pentru ca eu am toane bune ce se va intampla?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du-te incerca, macar sa pupi fete sa nu pari gay

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

S-ar mira. Cam atat.

| T0T a răspuns:

Eu unul aș rămâne șocat puțin și aș trece mai departe.

| Doub a răspuns:

Oamenii o să înceapă să urle pentru că o să creadă că eşti un psihopat nebun care vrea să le arunce acid sulfuric în ochi.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Depinde ce persoane vrei sa pupi, iti sugerez sa pupi doar fete.

| JetBlueJet a răspuns:

1.Ti-ar da una nestiind ce vrei sa faci
2.Ar ramane confuzi dupa ce i-ai pupa pe frunte nestiind de ce ai facut asta
3.Te-ar pupa si ei big grin
4.Le-ai reda buna dispozitie
5.Se vor gandi la asta toata ziua
6.Si poate ca vor face si ei la fel

| aannddrraaiiooaannaa a răspuns:

Eu as fi incantata sa vina cineva sa ma pupe pe frunte, sa imi ureze o zi buna. Dar in Romania nu se accepta asa ceva. Daca o sa pupi un baiat o sa te faca gay.