Apache
| Apache explică:

Daca nu aveti cont +18 :
http://www.youtube.com/v/zSq-Sk8hbA4

| Kazimir a răspuns:

M-am pișat pe mine numai uitându-mă. Urăsc până și să mă uit de la 4 în jos...

| Ţepeşu a răspuns:

Am cont +18. Ruşii sunt prea nebuni. Adică se urcă pe un pod... Nu, nu-i nimic asta... Doar activitatea lor de bază. O fac în fiecare zi tipii ăştia, iar noi încă încercăm să mai sărim peste maşini.

| MâţulMov a răspuns:

As fi vrut sa vad cum se arunca de acolo... in apa, logic.

| GhostStar a răspuns (pentru MâţulMov):

De la inaltimea aia impactul cu apa ar fi asemanator cu impactul cu betonul

| MâţulMov a răspuns (pentru GhostStar):

Macar de la jumatate... big grin

| Deny1333 a răspuns:

Eu leşinam pe la sfertul urcării. straight face

| CastraveteMurat a răspuns:

Ar fi fost frumos dacă la sfârșit făceau un picnic cu unicornii în vârful podului. love struck

| Dumnezău a răspuns:

Stii ce ar fi interesant? Sa vedem si coborarea.

| Mihaita23 a răspuns (pentru Dumnezău):

Chiar, ar fi fain sa vedem cum coboara laughing

| mgtow a răspuns (pentru Mihaita23):

Asa zic si eu, dar lipsa de ocupatie ii baga in cascadorii extreme.

| CautNume a răspuns:

laughingOare au mai coborat?

greece12
| greece12 a răspuns:

Data viitoare, Apache, sa ne imparti si mastile de oxigen ca inca imi tremura toti genunchii!

| Apache explică (pentru greece12):

Ce masti de oxigen?
Eu sunt pe perfuzii direct...

| greece12 a răspuns (pentru Apache):

Ma rog, faceam pe modesta!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Doamne Dumnezeule, Sfinte Hristoase, arhangheli Mihail si Gavril, Sfânta Fecioara Maria...etc M-am ingrozit! trebuie sa recunosc ca rusnacii sunt teribilisti rau de tot! Pacat ca nu este si filmarea cu coborarea! eram curioasa!