| claudiaclau a întrebat:

Dati-mi bancuri foarte amuzanteeeeeeelaughing))
Fundaa la cele mai faine!

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu-ți dăm.

| GroparuVesel a răspuns:

Gropar face.

| Ashadow a răspuns:

Unul din frati intra grabit in casa si ii spune lu' frate-su :
-Ia lopata si vino repede ca tata a intrat in balegar pana la sireturi.
-Si de ce nu iese singur?
-A cazut cu capul in jos.

3 betivi mergeau in patru labe, pe calea ferata, unul dupa altul. Ultimul spune:
-Ce scara lunga!
Cel din mijloc:
-Macar are balustrada.
Si primul:
-Ura! baieti, vine liftul.

Testare psihologica la o multinationala:
-Esti inchis intr-o camera cu un manelist, un tigru si o cobra.Ai o pusca in care ti-au mai ramas 2 gloante: ce faci?
-Evident il impusc pe manelist.De 2 ori!

| Ho1 a răspuns:

"-Alinutza. dc esti imbracata in negru?
-Poy... mi-a murit mama Sad.
-Da? Cum de s-a intamplat asta.
-A calcato trenu pe deget...
-Ce? Din asa ceva nu se moare...
-Poy avea degetu' in nas..."
rolling on the floor)

| Snowal15lea a răspuns:

E criza, 10 ron pe banc.

| claudiaclau explică (pentru Snowal15lea):

Daca esti obosit/a te-a pus cineva sa raspunzi cu o idiotenie? Te-ai obosit degeaba, n-ai chef du-te si te culca.

| Snowal15lea a răspuns:

Doi ardeleni la oras, cazati intr-un hotel, la etajul 20. Liftul
nu functioneaza. Se apuca ei sa urce pe scari. Pe la etajul 5, Ion
catre Gheorghe:
- Gheo, am sa iti zic ceva...
- Lasa-ma in amaraciunea mea, imi zici cand ajungem sus.
Dupa inca vreo 7 etaje, Ion:
- Gheo, trebuie sa-ti zic ceva...
- Lasa-ma, Ioane, imi zici cand ajungem. Acu' lasa-ma in pace!
In fata usii, Gheorghe catre Ion:
- Ia zi acum ce voiai sa-mi zici.
- Am uitat cheia la receptie!
Se apuca ei sa coboare. Dupa vreo 5 etaje, Ion vrea sa zica ceva.
- Lasa-ma in pace. Imi zici jos!
Dupa alte 7 etaje, Ion vrea sa spuna ceva, Gheorghe enervat il
opreste. Ajung sleiti la receptie, Ion:
- Mai, Gheo, tu chiar nu stii de gluma?!

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

Iar acum cititil de jos in sus ( asta e partea cea mai tare )

Profesoara: Vasile zi ceva de mancare!
Vasile : Mere
Profesoara: Bravo vasile. zi si tu mircea ceva de mancare
Mircea : Pere
Profesoara : Bravo mircea. zi si tu ceva de mancare bula
Bula : Lampa
Profesoara : cum bula lampa se manaca?
Bula : da! l-am auzit pe tata aseara ca i-a zis mamei sa stinga lampa si so ia in gura

Un tigan si un roman isi fac case una langa alta. Isi cumpara exact aceleasi materiale, mobila, etc si au facut casele identice. Peste un timp stau ei de vorba. romanul:
- Eu daca vand casa asta probabil o sa primesc 5 milioane de euro pe ea.
Tiganul:
- A pai daca e asa, eu primesc 7 milioane de euro pe ea.
- Pai cum sa primesti tu 7 milioane pe ea daca a mea este identica si valoreaza 5 milioane?
- Pai da, dar eu nu am vecini tigani!

"-Alinutza. dc esti imbracata in negru?
-Pai mi-a murit mama.
-Da? Cum de s-a intamplat asta.
-A calcato trenu pe deget.
-Ce? Din asa ceva nu se moare.
-Pai avea degetu' in nas"

Un ardelean la casa de bilete in Gara de Nord: - Trenul de Cluj de unde pleaca? - Imi pare rau, dar trenul de Cluj a plecat acum 10 minute! - Daa? D-apoi unde a plecat?

Trei ardeleni vin cu trenul de la Bucuresti la Cluj. Pe la Ploiesti unul zice: - Oof! Pe la Sibiu al doilea zice: - Oof! Oof! Pe la Alba-Iulia al treilea zice: - Oof! Oof! Oof! Ajung la Cluj si primul zice: - No, bine c-am ajuns ca, iaca, tat drumul vorbiram numai politica!

I: -Cum isi fac ardeleni gard? R: - Pun o uluca si alaturi scriu "etc".
Cine naib a zis ca-s obosita?

| iHateStrike a răspuns:

Dați-mi bancuri foarte amuzanteeeeeeelaughing))

| AnimeLife123 a răspuns:

La o comferinta de laudat sau dus : Un american, un chinez, un rus, un german si un roman.
Zice Rusu : Noi avem cele mai frum. fete din lume
Zice Chinezu : Noi avem cele mai mari covoare din lume
Zice Americanu : Noi avem cea mai mare viteza din lume
Zice Germanu : Noi Avem cea mai buna tactica din lume din lume.
Apoi au zis cei 4 in cor : VOI ROMANI SUNTETI NISTE PROSTI VOI NU AVETI NIMIC!
Si apoi a zis romanu : Om Fi noi prosti dar noi f*** fetele rusesti pe covoare chinezesti cu viteza americana si cu tactica germana ))))))))

Un om a cade de pe o schela foarte inalta.Singurul martor la aceasta nenorocire a fost un copile. Ajunge politia la locul faptei:
-Copile, de ce a cazut omu' ala de pe schela
-L-a batut D-zeu
-Dc l-a batut D-zeu
-Pentru ca a injurat
-Cum a injurat?
-F****i ai tai matii de copil distrus, nu mai scutura schela

Doi ardeleni la oras, cazati intr-un hotel, la etajul 20. Liftul
nu functioneaza. Se apuca ei sa urce pe scari. Pe la etajul 5, Ion
catre Gheorghe:
- Gheo, am sa iti zic ceva...
- Lasa-ma in amaraciunea mea, imi zici cand ajungem sus.
Dupa inca vreo 7 etaje, Ion:
- Gheo, trebuie sa-ti zic ceva...
- Lasa-ma, Ioane, imi zici cand ajungem. Acu' lasa-ma in pace!
In fata usii, Gheorghe catre Ion:
- Ia zi acum ce voiai sa-mi zici.
- Am uitat cheia la receptie!
Se apuca ei sa coboare. Dupa vreo 5 etaje, Ion vrea sa zica ceva.
- Lasa-ma in pace. Imi zici jos!
Dupa alte 7 etaje, Ion vrea sa spuna ceva, Gheorghe enervat il
opreste. Ajung sleiti la receptie, Ion:
- Mai, Gheo, tu chiar nu stii de gluma?!

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

acum citeste de jos in sus!

Profesoara: Vasile zi ceva de mancare!
Vasile : Mere
Profesoara: Bravo vasile. zi si tu mircea ceva de mancare
Mircea : Pere
Profesoara : Bravo mircea. zi si tu ceva de mancare bula
Bula : Lampa
Profesoara : cum bula lampa se manaca?
Bula : da! l-am auzit pe tata aseara ca i-a zis mamei sa stinga lampa si so ia in gura )))

Un tigan si un roman isi fac case una langa alta. Isi cumpara exact aceleasi materiale, mobila, etc si au facut casele identice. Peste un timp stau ei de vorba. romanul:
- Eu daca vand casa asta probabil o sa primesc 5 milioane de euro pe ea.
Tiganul:
- A pai daca e asa, eu primesc 7 milioane de euro pe ea.
- Pai cum sa primesti tu 7 milioane pe ea daca a mea este identica si valoreaza 5 milioane?
- Pai da, dar eu nu am vecini tigani!

| CantThinkOfAName a răspuns:

Eu nu sunt genul care stie bancuri cu 98565355645 de randuri, asta incat sa nu mai intelegi nimic la un moment dat, asa ca prefer ceva in genul :

Mi-am cumpărat cel mai tare câine de pază. De trei zile mă chinui să intru-n curte.

- Eu când vorbesc cu nevastă-mea, ea îşi lasă fruntea-n jos.
- Hmm… mai rar aşa femeie…
- Cred şi eu! Are aproape doi metri!

- Dacă nu e mâncarea gata în câteva minute, mă îmbrac şi mă duc la restaurant.
- Mai aşteaptă, te rog, zece minute.
- De ce? E mâncarea gata?
- Nu, mă îmbrac şi eu şi vin cu tine…

In timp ce vaporul se scufunda, unul din pasageri isi facea loc, disperat, catre barca de salvare. Capitanul ii striga:
- Domnule, ce faceti?! Inca mai sunt femei la bord!
- Ei, asta e! Nu-i momentul sa ne gandim la placeri!

Nu fumez, nu consum alcool, nu merg la cazinou si nu umblu dupa femei usoare. Ma culc la 21.00 si ma trezesc la 5 dimineata, calm, linistit si ascultator. Dar toate se vor schimba cand voi iesi din inchisoare!