| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA! Celui sau celei ce imi pune cea mai ciudata, trasnita si intortocheata intrebare care sa ma amuze dar sa ma si puna pe ganduri! ASTEPT!

Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Daca noi la soare ne facem mai "negri", negrii la luna de ce nu se fac albii?

| NUAMR a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Pentru ca beau cafea dimineata

| Fernando9Torres a răspuns (pentru NUAMR):

Pai si noi bem lapte...deci e gresit, FUUUUNDDDA!

| NUAMR a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Da, dar ai omis ceva faptul ca negrii stau si ei la soare in timpul zilei ii ajuta sa creeze o bariera impotriva lunii plus ca ei sunt ei bine negrii, iar evident noi aia albi bem prea mult lapte si ne dam cu prea multa crema UV!

| Fernando9Torres a răspuns (pentru NUAMR):

Nu am omis nimic...si noi stam la luna, si bem mai multa cafa decat lapte, si noi suntem albi, si tot ne facem negri!

29 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Când ţi-a spus mă-ta că eşti adoptată?

Nu eşti nevoită să-mi răspunzi.

| NUAMR a răspuns (pentru Pricked):

Nu mi-a spus mi-am dat eu seama deoarece toti din familia mea sunt prea prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce vaca rumega dupa ce mananca, si porcul ei rama dar rama nu porc, si iarba toot creste!

| NUAMR a răspuns (pentru anonim_4396):

Din cauza lui Dumnezeu.

| Lαrisα a răspuns:

De ce păsările dau din cap când merg?

| Alissa11 a răspuns:

Care este numele cailenui unchiului vecinului vecinului tau?

| NUAMR a răspuns (pentru Alissa11):

Panda si nu pe bune asa il cheama ca unchiul vecinului vecinului meu e in vacanta si sta la vecinul care e vecin cu vecinul meu!

| Alissa11 a răspuns (pentru NUAMR):

Deci Funda, vecina vecinului unchiului vecinului verisorului meu? laughing

| FionaFlower12 a răspuns:

Ce faci?

| TruewordxD a răspuns:

De ce strutii nu se pot ascunde pe asfalt?

| NUAMR a răspuns (pentru TruewordxD):

Ca-i calca masina.

| valimihai154 a răspuns:

Raspunde sincer:
Ce pozitie ti alegi cand te caci?

| misterelvisz a răspuns:

OK! intrebarea mea pare simpla dar oare e chiar atat de simpla? Cate roti are vaporul?

| NUAMR a răspuns (pentru misterelvisz):

Multe ca nu poate functiona fara ele.

| misterelvisz a răspuns (pentru NUAMR):

Bravo!

| Siennnnna a răspuns:

De ce noi ca oameni prindem pesti, dar pestii nu prind oamneni?

| NUAMR a răspuns (pentru Siennnnna):

Pai, pestiii nu prind oamneni ca sunt atenti doar 3 secunde la ce fac.

| Bianca_Murariu_1994 a răspuns:

Duc în bac sac de dac, aud crac, o fi rac? O fi drac? Face pac, aud mac, aud oac, nu e rac, nu-i gândac, nu e cuc, nu-i brotac, îl apuc, îl hurduc. E tot drac?

| NUAMR a răspuns (pentru Bianca_Murariu_1994):

Da daca face ca toate aratanile.

| Bianca_Murariu_1994 a răspuns:

Sa zicem ca esti un Urs intr-o padure plina de fantome, si gasesti un lac, fara pesti mici dar cu pesti foarte mici cum ai putea schimba lacul ca sa aiba pesti mai putini? sau daca ai mai merge in continuare si ai gasi-o pe mama ta mergand cu trenul in aer, ce ai face?

| RebekahHayley a răspuns:

Melcul nu alearga ca sa nu-i falfaie ochii?

| NUAMR a răspuns (pentru RebekahHayley):

Nu, e prea lenes sa alerge

| GiullyS a răspuns:

Doua vaci stateau pe un nor si crosetau apa cu o caramida, una intreaba cat este ceasul, la care cealalta scoate un termometru din palarie si ii zice ca e joi...morala:nu arunca cu piatra in geamul altuia daca nu e bicicleta ta
intrebarea mea este
Cate roti are barca

| NUAMR a răspuns (pentru GiullyS):

Barca are roti cate geamul cu bicleta caramidei au.