| hgfhfxhddf a întrebat:

Dc sunt bebelusii urati cand se nasc?

Răspuns Câştigător
| MVRARIVM a răspuns:

Frate, e normal sa fie asa. Te bag din nou la conserva in sos amniotic pentru noua luni de zile. Cat de frumos crezi ca vei fi cand iesi de acolo?

17 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu-s deloc urâţi. Eu m-aş căsători doar cu bebeluşi.

| Pricked a răspuns (pentru CinevaNou):

Hei, bebelusule, te scot la un lapte?

| CinevaNou a răspuns (pentru Pricked):

Doar daca pot sa-mi iau animalutul de casa cu mine :o3 http://9gag.com/gag/avZnpbn
...si spray-ul paralizant

| Pricked a răspuns (pentru CinevaNou):

Sigur. Simt usurare, iti pasa de siguranta noastra.
http://i.imgur.com/YLYBPnw.gif

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Orgoliosa...

Binee. x3

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Si eu. love struck

| Neverwas a răspuns:

Ca să nu recurgă doctorii la canibalism.
Mi-e groază când aud oamenii spunând că puradelul cutare e așa de drăguț încât l-ar mânca.

| Mussette a răspuns:

Fiiindca sunt frumosi in felul lor, doar ca nu esti tu obisnuit cu frumusetea lor.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că ai în ziua când ai făcut sex cu mă-ta și ai lăsat-o gravidă ai fost beat și barba de pe testiculele tale a fost transformată în sânge osos și așa erupția găinească de pe perete a declanșat viruși care ți-au intrat în cur și ai devenit covor.

| Happyjump a răspuns:

Pentru ca se nasc

| iCappy a răspuns:

Pentru ca seamana cu tine.

| iCappy a răspuns:

As fi putut ghici.

| Glumet a răspuns:

Degeaba happy