| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt bebelusii atat de urati si puturosi?
Mi se pare mie sau e cel mai urat lucru din lume?

Răspuns Câştigător
| Paracetamol0lol a răspuns:

Păi ei sunt niște pui de extratereștri și de abia când cresc prind formă umanoidă

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu cand erai bebelus banuiesc ca te stergeai singur la c.ur si nu mancai muci nu?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ți se pare.

| Freya1 a răspuns:

Acum nu spun ca toți copii sunt rupți din soare, sau se nasc splendizi.Dar cum naiba sa zici ca sunt puturoși, în condițiile în care mușchii lor, reacțiile, creierul și multe altele nu sunt încă dezvoltate la capacitate maxima sau încât sa își poata purta de grija?

| 199onur7 a răspuns:

Esti sadic rău.