| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce blocurile sunt pline de oameni care se retrag plictisitori in camera si inchid jaluzelele si asa se termina ziua lor?

15 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

De unde stii ca atunci li se termina ziua? De unde stii ca nu se intampla altceva acolo dupa ce se trag jaluzelele si se sting luminile?

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Pentru ca dorm mult, fac sex mult, rup pc-ul in doua(ca tine), televizorul ori playstation-ul.

| August99 a răspuns:

Eu am casa cu cascada

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Coreect laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LexiEla a răspuns:

Pentru ca nu au bucurii in viata lor, sau uita cum trebuie traita viata de fapt

| Bia098 a răspuns:

D-aia!