| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce unii oameni sunt plictisitori si nu prea fac multe lucruri interesante?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant plictisiti de viata si aleg rutina

| justanotheruser99 a răspuns:

Așa sunt ei, s-au născut cu plictisul in sânge...

| UzOm a răspuns:

Ce fel de lucruri interesante vrei să faci când după 8-16 ore de muncă stresantă, ți-a pierit până și pofta de sex?

| criss94 a răspuns:

Daca esti alaturi de persoana potrivita, orice om plictisitor devine de nerecunoscut + ca nu toti sunt atat de sociabili si nu se pot acomoda cu persoane noi in doar cateva minuta, niciodata nu poti sti cum vei fi privita si inteleasa de cei din jur, asa ca de ce ai face lucruri interesante in prezenta cuiva care nu ti-ar intelege actiunile?

| valeriu1900 a răspuns:

De ce pui intrebari idioate? De ce...de ce existi? Te-ai intrebat vreodata?