| AinştainIsBack a întrebat:

De ce nu lasati categoria T/A sa isi dea duhul in pace? De ce?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Pentru ca vrem si pentru ca putem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu nu se poate, nu o pot lasa, ma urc pe ea, ii *** niste palme, o strang de gat, ii bag limba-n gat, etc, s-a

| UzOm a răspuns:

Fiindcă teoria relativității distorsionează grav creierul uman din spațiul carpato-danubiano-pontic, provocând distrugeri de proporții uriașe pe Marte, Soare și Nibiru. Din pricina aceasta, T/A nu va dispărea până când problema nu va fi rezolvată de un vasluian.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru UzOm):

Mulțumesc confrate gorilian

| Fredi69 a răspuns:

Pentru ca englezi is prosti