| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce stai in calea fericirii mele? Tu nu vezi ca plang si sufar de durere?
Hai lasa-ma sa trec ca te imping,dupa tine e speranta mea si vreau s-o ating
Si omul de pe scari ii dete o palma la cel care ii statea in calea fericirii
si cand urcara treptele,vazuse doua coarne indreptate spre el,unde-i fericirea isi spuse atunci. Spre calea albastra ii spuse o voce,si cand merse spre calea albastra,simtira cum dorea sa mearga la toaleta, si acolo in toaleta din calea albastra se sterse la fund cu un plic parfumat, iesira afara si vazu o cucoana care calarea un taur, ii spuse cucoana ca il duce spre calea fericirii, dar unde-i calea fericirii ii spuse el cucoanei.Te-ai sters cu ea la fund ii spuse cucoana dupa care ii dete un sut in fata si omul cazuse pe pamant, dupa aceea inapoi pe trepte si de acolo merse sa bea la crasma o bere.Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fără cuvinte.

| ălkjmhgf a răspuns:

Genial rolling on the floor
*aplauzeeeeeeeeeeeee*

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Berea e buna!

| stefan563 a răspuns:

N-am cuvinte rolling on the floor