| pasatGeorge a întrebat:

De ce toti vreti funda?

Răspuns Câştigător
| madia a răspuns:

Unii colectioneaza timbre, altii capace de bere sau alte chestii interesante. Unii colectioneaza funde. laughing
Apoi o sa le vanda...

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Care toţi? Eu nu am cerut, nu cer şi nici nu voi cere!
Fundiţa este semnul de mulţimire de la persoana care i-am oferit un răspuns, atâta tot.
Ce îţi este şi cu "trofeul" ăsta, a zăpăcit lumea, nu alta.
Pa, pa.

| Cretaker a răspuns:

Numai cei sub 14 ani vor funda, cred ca vor ajunge mai repede Experti TPU.

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu toţi vrem funde...

| Serena1993 a răspuns:

De de aiawinking

| Razvan a răspuns:

Una e sa vrei si cu totul alta poveste e sa cersesti fundita. E ca si cum ai canta "Sorcova" si apoi ai zice "Ne dati sau nu ne dati/Daca nu sunteti niste c****i"Am auzit anul trecut asa cevawhistling

| SupraDozaDeVise a răspuns:

De parca u n-ai vrea :]]

| vika16 a răspuns:

Pai nu stiut, pe toti care i-am intrebat cam au acelasi raspuns: le place sa fie apreciatzi ca cei mai buni dintre toti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Cretaker

Mă jigneşti! De ce ne bagi pe tot în aceeaşi oală? Caută în toate răspunsurile mele să vezi dacă am cerut eu fundiţe.Ai grijă!

@pasatGeorge

Cred că multe fundiţe = popularitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devenim cica experti TPU.