| Andreea_1209 a întrebat:

Vreti fundita? De ce?
Funda...

Răspuns Câştigător
| αɳḍϋ a răspuns:

Vreau s am my multe ca sora meachatterbox

Tot timpu imi faqce in ciuda ca are my multe ca mine:@

Take care[; X]

Maq ajutibatting eyelashes?

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt multe persoane care nu cunosc politica site-ului și de aceea este acest iureș!
Funda nu o dă utilizatorul, ci site-ul prin intermediul user-ului.
Este greu să înțelegem acest lucru!
Nu trebuie să oferim sau să cerșim, ci să ne facem treaba.
Pa, pa.

| Mihaelaa98 a răspuns:

Vreau funda pentru ca o vreau si merit funda mai mult decat pretuiesc eu funda ceea ce mie nu imi place funda dar vreau funda si sunt sigura ca o sa am funda iar tu imi vei da funda tongue

| Hombre a răspuns:

Sa ne stergem cu ele la fund ca e criza si nu mai avem bani de hartie igenica, de aia.

| kiky278 a răspuns:

Eu una nu vreau funda! Nu prea m-am prins care e faza cu funda si de ce ne rebuie! Dar ma bag totusi! Oricum prima oara cand m-am inscris aici m-am gandit ca o fac pentru a ajuta pe altii si ei pe mine si inca mai vreau asta!

| AcidCuSange a răspuns:

Da, sigur.Ptru. ca stiu ca esti generoasa cu astfel de raspunsuri si ptru ca am nevoie tongue

| Tweetymrrr a răspuns:

Deci uite explicatia mea :
Toti vrem funde pentru ca ne ajuta cu Rankul. Cu cat ai imi multe funde, ai imi multe puncte, deci ai un rank mare smug.
Cred ca este importnat. Asa te resplatesc pentru raspunsul pe care-l astptau cei care au postat intrebarea.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Sincera...nu vreau...
de ce? nu stiu d`astea thinking

laughing

| Woofy a răspuns:

Eu una nu vreaustraight face

sunt aici ca sa ajut si sa fiu ajutata, nu ca sa cersesc funditehappy

unii nu inteleg care e scopul acestui site. ei cred ca funditele sunt totul.Degeaba unii au multe fundite care le-au primit la intrabari de genu: "Cine ghiceste culoarea mea preferata primeste funda"

Nu am cerut funda, doar o data recunosc.[la inceput cand nu stiam ca insemnda TPU] de atunci nu am mai pus niciodata "Funda?" la rapunsurile mele.

| Psihiatra a răspuns:

Eu una nu fac concurs pentru fundite cu nimeni, deci poti sa o dai celor care cersesc laughing

| dαɴЗ a răspuns:

Esti draguta? happy

| SalutTpu a răspuns:

Eu nu vreau, de ce? pentru ca nu inseamna nimic iar daca vrei sa devi expert nu conteaza cate fundite ai conteaza ce raspunsuri dai... deci...

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei toti vrea sa fie expert si eu as vrea de aia toti au venit pe TPU e superb sa fii expert pup :*

| a răspuns:

Nu vreau.

| regina a răspuns:

Pentru ca vreau sa am si eu 2laughing
Nimeni nu vrea sa imi dea o funda si eu dau la toata lumeabig grinhappy

| Stefy_5345 a răspuns:

Da-mi si mie o fundita! te roooooggggg
[-o<
am nevoie de ea ca sa ma simt mai bine happy

| Erika120192 a răspuns:

Cine n'ar vrea laughing

| cryssbby a răspuns:

Vreau fundita, deoarece vreau sa am mai multe...sincer eu am primit acele fundite pentru ca am ajutat niste oameni, dar vreau sa primesc un si de la tine te stiu o fata foarte deschisa, generoasa si frumoasa. Nu vreau sa fiu mai presus ca tine nici nu pot dar vreau sa ma simt mai bine...imi dai fundita?

| RainDrop a răspuns:

Da.Sa am cu ce sa ma laud!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

| EricaxD a răspuns:

Pai eu nu stiu...( ca nu am niciuna pana acum pentru ca sunt destul de noua pe aici)...deci zici ca dai funda?rolling on the floor

| LoveAndHate a răspuns:

Pt ca u esti draguta si o sa-mi dai fundalaughing plssplsplssplslaughing te loggg!sadlaughing))rolling on the floor

| byby_9768 a răspuns:

Da am nevoie pentru ca azi mi-am facut dar daca esti ft generoasa si ca inima imi poti da