| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce vad ciori imaginare stand una langa alta pe capul monitorului meu plat de la PC? Ce semnifica ciorile? Simt ca sunt inconjurat de ciori, e o senzatie ciudata.Ce simbolizeaza ciorile?

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

*Imagineaza-ti o mitraliera si incepe sa tragi in ele ca in ":Vanatorii de rate", poate vor disparea.
*Ciorile ma duc cu gandul la un loc unde se petrec lucruri rele.Stii ca in filmele acelea de groaza sau pline de mister, se mai vede si cate o cioara.
*Esti un tip foarte interesant
day dreaming

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Lor nu le este mila de tine.
*Nu se gandesc la tine ca te simti ciudat.
~Si eu imi mai imaginez tot felul de chestii care ma sperie...De obicei cand le spui oamenilor "mai normali"(ii mai spuneam uneori mamei) de lucruri de genu', te considera nebun sau te ia in gluma.Si e nasol.~
*Zici ca ai fi eu, doar ca in varianta masculina.~In fine eu nu prea mai impartasesc cu nimeni lucrurile de genul asta, caci nimeni nu ma prea intelegea~.
*Care-i zodia ta? ~Cumva rac sau pesti?~

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ma gandeam eu ca esti zodie de apa.A mea-i pesti.
*Un lucru imaginar care ma sperie...Pai o oglinda.(Da, am zis oglinda). Mereu am impresia ca vrea sa iasa vreo entitate malefica din ea ce vrea sa-mi faca rau.

32 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Ce frumezi bro, ca vreau si eu? smug

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

Sa nu imi spui ca vrei si tu. laughing

| blAster85 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu mai zic nimic avand in vedere ca am ramas si fara material si fara imaginatielaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

Pai vezi. Dar e hot tipul, nu ne spune nimic. Tine doar pentru el. Ah! laughing

| blAster85 a răspuns (pentru blAster85):

PSma bag sa caut un film ceva cu ciori. poate se arata FE_CIOARA marialaughing

| blAster85 a răspuns (pentru Florentina9210):

Cine stie ce material are yumy yumylaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

Il terorizam pana ne spune! laughing Tu il tii si eu ii tai cate un degetel la fiecare raspuns gresit.

| blAster85 a răspuns (pentru Florentina9210):

Ooo vezi ne inspiram si noi din filmelaughingbine ca nu-s cu ciori cine stie cum faceamlaughing)ma copile da serios acum, ce bagi? ca eu la cat am bagat cam nimeni nu se aratalaughingnici mos craciun nici iepulaslaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

Nu stiu ce baga copilul in cauza dar pe mine m-a luat somnul.
Te descurci tu cu el.

| blAster85 a răspuns (pentru Florentina9210):

Ok grija cu visele sa nu fie...ciori...somnik fainhappy

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

Mersi la fel! happy Apropo, nick-ul tau, mi-a adus aminte de numele unui virus. ''Blaster worm''!

| blAster85 a răspuns (pentru Florentina9210):

Pentru ca is ca un viruslaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

E din Satu Mare tipul. Te duci peste el si ii iei toata iarba si o impartim, bine? laughing

| blAster85 a răspuns (pentru Florentina9210):

Oooff is prea departe, mai bine imi mai plantezlaughingca is gradinar bunlaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

Si eu tot la fel. Nu face iarba cat dau la tren. laughing

| blAster85 a răspuns (pentru Florentina9210):

laughingcine stie ce iarba elaughingsi da biletu de tren timp pierdut te mai ia si gardalaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

Mai fac si puscarie. laughing imi platesti cautiunea. De nu, le zic ca esti partenerul meu!

| blAster85 a răspuns (pentru Florentina9210):

laughingma bagi la belele sa inteleglaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

Nu e corect sa pic doar eu!

| blAster85 a răspuns (pentru Florentina9210):

Corect impreuna la bine si la raulaughing. acum sa nu se supere baiatu asta pe noi ca vorbim aicihappy

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

Vorbim prin mesaje.

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ai o imaginatie tare bogata.

| Sergiu72 a răspuns:

Poate fi vorba despre delir sau halucinatii vizuale, simptome ale unei afectiuni. Consulta un medic psihiatru.

| Sophie1234567 a răspuns:

Poate fi o frica de ciori. Incearca sa iti explici tie ca nu sunt rele. Sau cel mai eficient cauta pe Youtube lucruri bune despre ciori.
Sper ca am ajutat!