| anonim_4396 a întrebat:

De dimineata cand m`am trezit si am facut exercitii de gimnastica gol in fata oglinzii am observat ca am buca stanga putin umflata. Ce poate sa fie? M`a muscat oare ceva? Va rog ajuati`ma!

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Te-a muscat sotia smug
Vezi sa nu-ti fi ramas vreun dinte prins de buca!

7 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

*isi raspunde singur la intrebare* probabil ai un pui de rinocer jucaus...

| giuly a răspuns:

Da, te-am muscat eu.
Baga-ti un ac in cur popate se dezumfla.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

No offence:Sa fi nimerit pe alaturi?

| Deea03 a răspuns:

Ai revenit cu contul asta... macar poza asta arata mai bine laughing

| ElySiKazy a răspuns:

Comeandtellmesomething,ma asteptam la un raspuns sin asta.Nu stiu de ce dar ma asteptam laughing

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Nu stiu.
E un mister al lumii.

| Cristian0884df11 a răspuns:

In dictionar in dreptul cuvintului buca vezi poza lu' mata