| TiberiuFasole a întrebat:

Deci, azi a fost o zi ciudata:
1. Aveam bluga si a suflat vantul si mi-a pus-o pe cap( nu era pe cap) si credeam ca e un criminal.
2.A venit o batrana din senin nici nu o stiam si a zis "Luate-ar naiba".
3.Am vazut unu care a zis salut unuia si dupa a plecat acel "unuia" si i-a zis tot "Luate-ar naiba".
4.Am mers pe langa un sex shop unde stiam eu deja ca sunt cele mai nesimtite, mai ales proprietara, si a venit una "Vrei sa cumperi ceva?( nu a zis ceva, a zis un obiect, dar poate sunt copii)," si ce ma amuza cel mai tare e ca eu sunt scund de 10 ani.
La voi cum a fost?

3 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Azi a fost ok. Nimic ciudat.
Ieri, era cam 9 seara si eram pe afara cu prietenii. A trecut un om beat pe lângă noi, avea sticla de bere in mana. Unei prietene i-a zis "Noapte buna", iar mie mi-a spus " Saru' mana". Ciudat, pentru ca nu il cunoșteam.

| TiberiuFasole explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ba tu acum trebuie sa plangi ca ne-am despartit. Ma inseli cu unu beat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu? M-am chinuit sa-mi resetez caramida de telefon imputit. si inca ma chinui