| anonim_4396 a întrebat:

Deci azi am avut o zi idoata si oribila. Aaaahh... crying La prima ora am dat test la romana, si am scris 4 pagini de caiet studentesc. Sa speram ca nu am scris mult si prost. Dupa, am dat test la mate, test de 5 minute, dintre care 2 minute i-a luat profului (luara-l apele) sa ne spună subiectele. 3 exercitii fiecare cate un supunct. Si am făcut doar un exercitiu, si nici ala bun. Iau 1. 1... crying si după ce am venit, aaa, nu, in autobuz am dat cu capul de o chestie de la tavan, sau ce era ala.
, si când am venit acasă, mama m-a trimis la magazin sa iau cacao ca a făcut o amandina. In sfarsit ceva bun pe ziua de azi. Si pe drum mă durea stomacul, ca abia mâncasem. Mă bătea si vântul, aveam parul-n cap ca naiba. Am ajuns la magazin. Si o vezi pe vânzătoare, Doaaaamne ce mare te-ai făcut. Ce frumoasa esti >:" Si mai ai 3 ani si termini scoala... De parca nu mă mai văzuse si saptamana trecuta. Am cumpărat ce-mi trebuia si un catelus, destul de dragut, aproape îmi luase punga din mana. M-am gândit sa-i pun numele Tudi, dar poate se supără pe mine. (câinele se supăra). Si am ajuns acasă, si am început sa scriu pe TPU, ce zi "minunata" am avut. Încă îl mai înjur pe al de mate. Doamne de i-ar lua Mustata foc...
Daca am scris ceva gresit, sorry, dar nu mai citesc încă odata.

20 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Pff. Si eu am avut o zi naspa, adica faina.
Macar tu ai mancat amandina.sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu am mâncat încă. Nu e gata.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

T_T.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Da...cam asa. Ce viată cruda.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte.

| AirănMeidăn a răspuns:

Am dat azi test la chimie, si era sa iau 2 la romana. Era.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Glumești, nu? Daca tu ai avut o zi proasta... De fapt am avut o zi destul de buna, mai ales ca am făcut doar trei ore. Si la doua din ele am dat test. Eh, asta e.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Am avut si ascultare la latina. Si am stiut! Haleluia! Cum e posibil asa ceva. Meritam 10, si nu mi-a pus nota.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

A, da sa vezi eu. Am dat test la geografie. După cum spune profă "testele nu se anunța!". Si la o întrebare m-au întrebat toți cum e si eu le-am spus, 100% sigura ca e bine si după... Era greșit. Si profa: "Ioana, eu am pretenții la tine, cum sa îmi greșești si sa scrii așa ceva?". A doua ora, la geometrie a zis profa ca cine iese la tabla si face corect o problema primește 10. Știam si, al naibii, a ridicat un coleg mana înaintea mea! Ma rog, a primit 9. La a treia ora am avut tehno si se sunase de intrare de 10 min, profa nu venise, si am mers la baie. Când ma întorc, era la ușă o profesoara de franceza " Tu de la ce clasa mai ești? De ce ai fugit de la ora? A... Ești de la aia, clasa aia de nebuni". La tehno am dat test si am copiat TOT din manual, ea știa ca toți copiază si nu a spus nimic. Am ieșit cu o ora mai devreme, nu am mai făcut sportul.

Pam pam, ziua mea de azi

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Facem schib?

| vali1985 a răspuns:

Ieri a fost zi super pentru nepotul meu care e la liceu.
A facut 1 ora si la a 3 a a plecat happy
La mate ce note mai ai?

| LaughingKarima a răspuns:

Si eu care credeam ca numai mie mi-a mers prost pe ziua de azi.

| TiberiuFasole a răspuns:

Si eu am avut test la mate, dar am luat 10. Acum ai vrea sa renunt la Miau power, nu?( Miau Power!).

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Fa-mi in ciuda ca eu iau 1. Gata...nu-ti dau amandina.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Ioooi vrei sa pup sa treaca?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Anonima0000000000):

Eh, a trecut deja. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ksuper31 a răspuns:

SS Power!

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Animele rezolva tot!