| syd2 a întrebat:

Deci i-am scos de la ignore pe toti, ca sa nu mai zica ca ma tem de ei laughing.Si o sa va prezint stirile T/A din perspectiva mea.

1. Geanine e femeie, si nu mai are ce ascunde, te-am prins fatuco nu mai minti tu pe nimeni cu identitatea ta de hermafrodit

2. Lui Vaporwave ii e frica sa intre la T/A din cauza ca se teme sa nu fie injurata de cei de aci' din cauza ca am postat o intrebare care o facusi sa fie compromata.

3. Ramless a plecat de la T/A saracu', sper sa fie mai putin bun de gura acolo unde va nimeri laughing.

4. LifeDra1n o ia in gura pe 2 lei laughing, dar de fapt asta nu era noutate rolling on the floor

5. Au aparut noi fetite la T/A.

Astea au fost stirile lu Jokărelu cel haios laughing.

26 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Îți dau maxim 2 zile până îmi dai ignore iar.

| syd2 explică (pentru LoveSleep):

Ba da serios mai esti, laughing si dupa acele zile ce se intampla o pui pe anonima sa ma bata rolling on the floor?

| LoveSleep a răspuns (pentru syd2):

Nu, că știu că ți-e frică.
O pun să se dezbrace, că știu că ești îngrozit de asta.

| syd2 explică (pentru LoveSleep):

Da imi e tare frica, pai clar ca voi fi ingrozit ca pot fi acuzat de pedofilie, dar n-am ce face daca tu vezi asta zilnic rolling on the floor Vrei mentosana?

| vaporwave a răspuns (pentru syd2):

pedofilie?
da, desiguuur

| vaporwave a răspuns (pentru syd2):

da, ai dreptate
sursa?

| RainmakerX a răspuns:

Gata, ma mut pe postul tau de stiri rolling on the floor E tare!

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Bine ca te muti de altfel nu mai afli informatia suta la suta adevarata si in cel mai scurt timp, pe GRATIS rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

big grin La cate zile o sa fie stirile astea? smug

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Cum imi va vrea sufletu'

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Bine asa happy

| KamaSutra a răspuns:

A plecat Ramless?
Dau petrecere laughing

| raMLesS a răspuns:

3. Bun, am revenit, mă bucur că din atâţia amici măcar unul şi-a amintit de mine, thanks you bro rolling on the floor. love struck :X

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Daca ceva sunt dante big grinwinking

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pfff...

Ce username aveai înainte?

| syd2 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ar trebui sa ma recunosti ca mi le schimb foarte des, dar mi se spune Dante pe acest site.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru syd2):

Aaaaa, Danteluță, tu ești măi? laughing)
Pune-ti-iar un username cu Dante te rooog

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Intrebare:
Daca nu am 2 lei marunt, imi da rest? Taie cumva bon fiscal? Oricum, o sa iasa din afaceri fiindca la pianist e un leu si mai da pe caiet daca nu ai bani la tine laughing

| Croampa a răspuns:

Multi " râzăreți"... ii bun, man!

| syd2 explică (pentru Croampa):

Asta e ca sa adaug atmosfera potrivita laughing

| Geanin a răspuns:

Dante, esti un nesimtit care nu stie sa se comporte in societate...
Stii doar sa te plangi ca nu stiu cine te-a injurat sau te-a jignit si sa faci pe inocentul, iar cand te simti bine incepi sa zici lucruri rele despre oameni...
Sa stii ca esti un om de nimic pentru mine.

| syd2 explică (pentru Geanin):

Si ce mai zici?

| Scarbo a răspuns:

Imi faceti si mie cunostinta cu cea care o suge numai pentru 2 lei?

| SweetMinion a răspuns:

Fetite noi? banuiesc ca eu ma incadrez pe acolo, sau nu? eu nu sunt asa noua...
P.S: am gasit inregistrare cand cantai la pian, foarte frumos love struck