| annammaryya a întrebat:

Deci pe webkinz ati vazut a se da un ou si daca il dai animalutului tau castigi un premiu.Asa dar am citit in ziar ca si pe webkinz newz poti gasi oua din acele.Intrebarea este ouale care le pot gasi zboara pe ecran sau sunt ca la peek a newz si apar intr-o parte sau alta a saitului?
Scuzati categoria dar vreau raspuns relativ repede iar la categoria in acre se incadreaza nu prea primesc raspunsuri a si ofer si fundita daca va trebuie.

5 răspunsuri:
| Lisa a răspuns:

Ummm...fetita...sa nu dai jos chiloteii la scoala ca zboara pasarica

| Bizzareq1 a răspuns:

Deci iti spun sincer, poate te vei bucura sau nu...dar

nu prea ne pasa...

| mamarutza12 a răspuns:

Nu stiu...si eu a primit 2, dar nu mai tin minte cum
oricum, daca nu va pasa nu raspundeti

| PrieteniiŞtiuDeCe a răspuns:

Ce rea esti Lisalaughing))))))nu ma pot orpi din ras.

| millena a răspuns:

Zboara pe ecran!