| valeria4u a întrebat:

Decii. Aseara am fost la farmacie să iau un cartof pentru că urma să fie ziua colegei mele şi nu puteam să mă duc cu mâna goală. Aşa că am întrebat "Cât e halatu?!" şi am primit un răspuns cât se poate de firesc : "Un hipopotam şchiop. ". Am aceptat preţul, şi că tot veni vorba de miriapode, la voi în Zimbawe cât e ceasul?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și,ce te amuză?

| mgtow a răspuns:

E ora 00:34 dar la mine cartofii au o reducere enorma fata de pretul din farmacie. Clima calda si lume cu suflet bun care te face sa razi hai incoa.

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Ceasu` este cam cat trebuie sa fie! Cica 7 [ sapte ] in cap! laughing

| Xtadelo a răspuns:

Nu avem ceas.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Citeam intebarea ta si cand sa ma uit la termometru, constatand ca e miercuri, o furnica a venit si mi-a mancat telefonul, asa ca m-am hotarat sa ma dau jos din palmier ca sa nu ma calce submarinul

| AnonimuszWss a răspuns:

Decii.Ca sa stii, eu eram casierul de la magazin si de fapt mi-ai cerut un prosop ca cica te duci la mort si trebuie sa-l stergi pe picioare. Apoi ai plecat urland "Rusia tara democrata", dupa care un lunetist a aruncat dupa tine cu o fumigena, dar ai crezut ca esti Messi si ai incercat sa i-o dai innapoi cu foarfeca.Dar ai inghitit-o si corpul tau s-a umplut de fum.Im tamplator maica-ta a trecut pe acolo si a crezut ca fumezi.
Ah stai, ai intrebat doar cat e ceasul?
9 lei cu tot cu baterii.

| valeria4u explică (pentru AnonimuszWss):

Deci... deci tu erai?!
Parcă era o farmacistă în halat, de-aia întrebasem cât e halatu. :O
P.S. Cam ieftin ceasul. happy

| MeOana a răspuns:

Nu e haios...

| AcadeaMulticolora a răspuns:

Întrebări recente