| SmileyQueen a întrebat:

DEEECI...Ce ati mai facut amuzant sau faze tampite in vacanta de vara? happy

16 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Vacanţa mea e anostă.
Astăzi bunică-mea şi-a făcut cont pe TPU şi stă numai pe la Religie. Se ceartă cu toţi ateii şi le trimite pm-uri de genul: "Să te ierte Dumnezeu", "Sunt sigură că un tip inteligent ca tine va găsi calea cea dreaptă până la urmă", "Când te vei pocăi, să mă suni. Uite facebook-ul meu. Pup".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

laughing rolling on the floor...

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Buni, acum iar trebuie să cumpărăm un monitor nou, sad.

| SmileyQueen explică (pentru Pricked):

Poor youlaughing

| Pricked a răspuns (pentru SmileyQueen):

Buni mereu mi-a generat probleme, ❛︵❛. Adineauri a venit la mine şi m-a rugat să-i pitesc vibratorul, că (cică) mama nu l-ar căuta în camera mea.

| SmileyQueen explică (pentru Pricked):

OMG. laughing Astea nu-s reale, nu?happy *bad poker face*

| Pricked a răspuns (pentru SmileyQueen):

Nu, whistling.

| suităr a răspuns:

Sincer?
Am uitat să scot PC-ul și TV-ul din priză și fulgera.Și am ars TV-ul, la PC nu mai mergea să mă conectez la net.Am stat fără el de joi până ieri laughing

| AtsukoKure a răspuns:

Ahm, pai...
Cant ca si un descreierat piesele mele preferate prin casa, nu foarte bine dar nici asa de rau nu imi bat joc de ele.
Am sunat cu numar ascuns (le classic)
Strig si scot sunete de maimuta constipata pe moarte cand joc LoL.
Ma bat cu sora mea.
It's just the beginning of a long boring summer.

| iCappy a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebare.

| monyland a răspuns:

Am vazut pe unu dezbracat si a vazut ca ma uitam si ma inchinam si a incercat sa fuga dar s-a impiedicat. laughing)))))))))))))))

| SmileyQueen explică (pentru monyland):

Si si-a zgariat ceva? happy