| AnemonaP a întrebat:

Din 5 copii, 2 au murit, 2 au trait, 2 au supravietuit, cati copii au rezistat? Care e raspunsul?=]]]] Funda+vot T/A

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Pai zici ca sunt 5 da? daca 2 au murit si 4 au trait inseamna ca erau 6 copii, dar daca zici ca erau 5 inseamna ca 1 a murit, 4 au trait iar celalalt nu exista(fantoma)laughing

18 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Doi.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

3 au rezistat sa nu moara de la o intrebare stupida?

| EvangelineDS a răspuns:

Ba nu e 5

| SuperMagicSmile a răspuns:

Lol,au rezistat toti 5 pentru ca cineva le-a gasit cadavrele si i-a adus inapoi din morti...duh!

| Lightning1997 a răspuns:

2 cei care au supravietuit

| TatSergiu a răspuns:

Cei 2 care au supravietuit =)

| Aleqa a răspuns:

-1? thinking

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Au rezistat 3. daca nu stii pune mana si invata nu mai sta pe TPU, nu mai ocupa spatiul cu intrebarile tale de 2 lei! chhh!

| LaughOutLoud a răspuns:

3 mai...pentru ca intre cei 2 care eu trait si cei 2 care au supravietuit exista un "factor comun" care se intalneste si la cei 2 care au trait si la cei 2 care au supravietuit.Cat de greu mai era?!

| Anduuu a răspuns:

Mi-a dat cu virgulawinking

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori nu iti multumesc!

3, 0?

Răspuns utilizator avertizat
| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Restul laughing

| logatcamembru a răspuns:

2 puplove struck:*

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

2 pentru. ca 2 au trait si 2 au supravietuit pentru. ca daca au trait 2 inseamna ca au supravietuit

| WedDye a răspuns:

Pai din cate imi amintesc eu NICI UNU [sau poate ca doar1] laughing pentru ca aia doi s-au omorat / s-au mancat unu p altu rolling on the floor)))))))) {amuzant totusi}

| AnneBre a răspuns (pentru WedDye):

Rahat. -_-
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| anytta19 a răspuns:

Daca erau 5 copii si 2 au murit e clar k raspunsul este 3