| anonim_4396 a întrebat:

Doi nebuni mergeau prin desert, unul cara un butoi iar celelat o usa de masina
-Tu de ce cari butoiul ala cu tine?
-Pai cind imi este sete mai beau o gura de apa, dar tu de ce cari usa aia in spate?
-Pai mie cind mi se face cald mai deschid geamul

2 nebuni se jucau cu un ciocan si-un cui
-Ba, lasa-ma sa-ti bat cuiul asta in cap
-Ce ai ma, daca dai pe linga si-mi spargi capul

Un tip a trecut strada cind semaforul arata culoarea rosie, politistul l-a vazut si l-a chemat la el
-Domnule nu ati vazut ca era culoarea rosie de ce ati trecut? trebuie sa va amendez
-Domnule politist, va rog sa ma scuzati dar sunt daltonist
-Ei si ce la voi in Daltonia nu sunt semafoare?

Un politist zelos cerceteaza un geam spart si exclama
-Da, exact cum am banuit, geamul este spart pe ambele parti

Politistii din capitala sunt trimisi in Cismigiu sa prinda toti homosexualii, cind vine seful in control vede numai funduri goale iesite din tufisiuri
-Pai bine ma eu zic una si voi faceti alta, ce inseamna asta?
-Sa traiti sefu, ne-am gindit ca o sa-i prindem mai usor daca le intindem capcane

Cum se sterge, renumitul Adrian minune, la fund? alergind prin iarba

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Ce taree rolling on the floor)))))
Imi placc rolling on the floor)))))
mai ales ultima cu adrian minune rolling on the floor)))
Am ras o gramadaaa rolling on the floor)

4 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Auu, ma doare burta! laughing rolling on the floor
Sunt bestiale. Mai ales cele cu politisti rolling on the floor

| JustMelavJustMe a răspuns:

Cat de tare! Imi place foarte mult! rolling on the floor

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

=))=))=))http://www.tpu.ro/design/images/emoticons/24.gif

=))) prea tare =)))

a 2 a imi place mult

auuuuu...ma doare burta :)):)):))=))=))

| ℬaby a răspuns:

Prea amuzanteeerolling on the floor)laughing)) Rad intruna :*laughing)) Ultima e. trendy love struck