| anonim_4396 a întrebat:

Domnilor admini. va rog sa-mi dati olamurire.De ce nu imi publicati raspunul la avertismentul lui Cristi21? Nu cred ca e ceva obscen acolo si nu-i o provocare mai mare ca atacul lui inconstient asupra altor utilizatori.Va rog raspunsul; De ce?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca in curand vei primi raspunsul asteptat.

3 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Banuesc ca adminii nu sunt online, ei nu traesc de pe acest site, in timpul zilei mai lucreaza iar in weekend poate se mai relaxeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ dulce : Crezi tu ca ei lucreaza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sigur ca platesc si ei domeniul ". ro" 40 de euro pe luna sau an, nu stiu exact, ca sa ne intretina noua admosferalaughing nu prea credhappy.