| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca Einstein a stat 10 luni in burta mamei sale?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Da si cand a iesit arata asa :
http://www.ziarulcopiilor.com/wp-content/uploads/einstein_baby.jpg

3 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Enstein a fost născut? :O

| BastetReloaded a răspuns:

Si te-ai gandit sa abordezi aceasta problema la Trivia/Amuzante?

| sceptic a răspuns:

Si de aia crezi ca a fost asa destept? Pe mine m-a uimit faptul ca nici pana a murit n-a retinut tabla inmultirii, ca a fost respins de doua ori la liceu si ca n-a purtat niciodata ciorapi,. Ciudat om.laughing
Si s-a aflat ca avea creierul mai mare cu vreo 16 cm decat a unui om de aceeasi varsta ca el.