| LoveAnimals a întrebat:

E adevarat ca einstein avea 3-4clase?

Răspuns Câştigător
| AndreiP98 a răspuns:

Nu sunt sigur dar stiu ca avea o problema. Nu spunea nimic inainte sa o gandeasca bine. De ex nu e ca si cand as spune "Buna, sunt Einstein" e ca si cand as spune "(buna, sunt Einstein) Buna, sunt einstein.Si e posibil ca asta sa-l fi impiedicat la invatatura

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Avea mai multe faza e ca a ramas corigent la fizica tongue

| Ilinca a răspuns:

NU!
"1899: La 20 de ani, Albert îşi încheie cea mai mare parte a studiilor şi cercetărilor care vor sta la baza teoriilor sale.
1900: Einstein este absolvent al ETH, devenind profesor de matematică şi fizică." (http://ro.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein)

| RaLuX_5234 a răspuns:

Nu.E imposibil ca un om sa acumuleze unasemenea volum de informatii, fara a face scoala serioasa.Inteligenta trebuie sustinuta pentru ca altfel se pierde.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein

| Irinushh a răspuns:

Mai, nu stiu daca avea 4 clase, dar stiu ca era schizofren si autist si ca nu a vorbit pana la varsta de 5 ani. (nu pentru ca nu stia, ci pentru ca nu vroia ) Dar cu toate astea a scos o teorie in fizica pe care nici in ziua de astazi, savantii nu au putut sa o dezlege laughing

| Novocaine a răspuns:

Da>am auzit si eu asta!big grinnu e nevoie de clase ca sa devii un mare intelept!happylaughing)