| ViezurE a răspuns:

A remarcat cineva buruienile de la subraţul dânsului? E praf...citiţi comment-ul(de la video) lui "supersenzualata"... Butthurt.

| MyObsession a răspuns:

Ce făcea cu usturoiul pe pereţi? O.o

| EdiT explică (pentru MyObsession):

@MyObsession E inca un mister...

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru MyObsession):

Se apara de vampiri, ce stii tulaughing.e protejat baiatu`...

| MyObsession a răspuns (pentru EdiT):

Un mister?smug Ne rezolva Scooby Doo...

| MyObsession a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Sigur nu se spala cu el?

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru MyObsession):

Nuu,el se spala cu ceapa.

| MyObsession a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Ăhă...o întinde pe tot corpu'. Doar de aia zic toţi că ceapa te apără de răceală...

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru MyObsession):

Corectlaughing

| SandraPhantomhive a răspuns (pentru MyObsession):

Alunga spiritele rele. Huăăăă.

| MyObsession a răspuns (pentru SandraPhantomhive):

Daca ar scoate si "cocalarismele" ar fi...ok -.- asa el da dovada de.nici nu pot sa zic ca are coeficient de inteligentalaughing

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Nici nu m-am uitat si tot am senzatia sa-mi dau cu glicerina pe ochi O_e

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ochii meei.
Ce cocalar.

| totGumã a răspuns:

Ochii,Urechilesad,De ce eu?

| DreamAutopsy a răspuns:

Eu văd un handicapat mai mare ca ăsta în clasa mea straight face

| Loveis4free a răspuns (pentru DreamAutopsy):

Eu am 3 dar sunt mai prosti

| NeverAlone a răspuns:

Like a Boss.

| Needle a răspuns:

Doamneee cum o fi sa fi asa de prost...in halul asta...laughing de ce ai postat asa ceva (ma dor ochii) laughing

| floryynnel a răspuns:

Ce rau e sa fii prost si sa beneficiezi de internet, youtube... Cocalar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*aproape moare*

| VanillaBl a răspuns:

Saracutu, pentru el nu s-a inventat aparatu de ras, ii place sa tina blana la subrat sa il apere de muste(sau sa le atraga) laughing